Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Dziewczyny ! Mam nadzieję, że jak zawsze mogę na was liczyc z pomysłami.

Moja babcia (właściwie, siostra mojego dziadka, ale dla mnie najlepsza babcia) urządza 90-te urodziny, dostaliśmy właśnie z mężem zaproszenie, w resturacji, obiad, tort będzie, winko, koniaczek a jak dzowniłam do babci dowiedziałam się że też DJ zmówiła - generalnie babcia wygląda na babcię ale jest bardzo wyluzowana (sama sobie wymyśliła urodziny w knajpie) no teraz pytanie, co można przygotowac zeby babcię miło zaskoczyc?? babcia nie lubi prezentów, typu kapcie kocy poracelanki itp.
Nie chodzi mi o gotowy prezent, tylko coś, co może taką osobę zaskoczyc, a jednocześnie pokazac ze jest dla nas najukochańszą babcią na świecie i że dla nas ona jest prawdziwą babcią (babcia nie ma własnych dzieci, jesteśmy jej jakby "pierwszymi" wnuczkami)

Prosze coś podpowiedzcie !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

Może wiersz o babci ułożony tylko na tą okazję, wyrecytowany z pamięci przez jedną lub więcej osób - z pewnością poczuje się szczególnie wyróżniona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

pokaz fajerwerków
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

podobną niespodziankę jedną mamy, siostra młodsza będzie spiewac ( zawodowo spiewa) a starsza grac na pianinie do tego, babcia dosc sporą częsc zycia spędziła we francji, więc bedzie to Champs-Élysées (nie jestem pewna czy tak sie pisze)
ale dzięki za propozycję, może uda nam się cos napisac, albo jak się postaram to moze jak na weselach się robi jakąś prezentację ?? hmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

zawieźcie ją limuzyną/dorożką na tą imprezę albo wynajmijcie jakiegoś magika z paroma sztuczkami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

stwórz taki pokaz slajdów ze zdjęciami o ile takie masz od przeszłości babci do teraźniejszości;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

Emenems, to o czym napisała Łucja, wyświetlane w ramce cyfrowej, skoro babcia taka nowoczesna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

młoda duchem :) wlasnie juz dzownilam do siostry, zeby wszystkie zdjecia wygrzebala z babcią ,nawet jej slubne i poscanowała i wlasnie zrobimy prezentację a nagramy płytki zamowiomy opakowania i rozdamy gosciom.

a jaką piosenkę proponujecie na podkład?/ może jakąś francuska ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

my na 80-te urodziny babci zrobiliśmy pokaz slajdów z całego jej życia, wzruszające....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

muzyka może z "lat młodości" tylko czego się słuchało 90 lat temu?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

hahahahahaha, dobre :D

bo wiecie, moja babcia jest z tych zawsze z zycia zadowolonych. nawet jak odszedł dziadek, 20 lat temu i sama została (tylko w sensie mieszkania, bo rodzina zawsze z nią jest) to nigdy nie pamiętam by biadoliła, zamiast płakac godzinami nad tym czemu już dziadka nie ma, opowiadała smieszne historie z nim związane i wspominała go takim jakim był za zycia. Babcia się cieszy jak moze komus pomóc, zawsze wszystkie pieniądze co zostają rozdaje po rodzinie, sama ma meble z lat 50 tych, bo nowych nie chce - zresztą ciężko jest jest kupic cos bo ona nic nie potrzebuje (sama tak mowi i widac ze tak jest)
chyba dlatego ze jest bardzo zyczliwa, nigdy nic nikomu nei zazdrosciła, dlatego pewnie ma 90 lat i super zdrowie i kondycję (nie nosi okularów a o 4 w nocy jak pada desz biegnie z 4 piętra na dol aby nałapać deszczówki do podelwania kwiatów :D)

kiedyś nawet ktoś jej próbowal torebkę wyrwac, malutka staruszka - dobry cel - nic mylnego, babcia tak trzymala i krzyczala i ze koles sie poddał "tylko sobie przez gnojka kolana otarałam"

to tak w skrócie jest moja babcia - więc prezentacja jest super pomysłem ,jak coś jeszcze wam wpadnie to z chęcią poczytam, co takiej osobie, która ma 90 lat, niejedno w zyciu przeszła mozna zaproponowac by jeszcze zaskoczyc :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

Jeśli Babci zdrowie na to pozwala, to może skok ze spadochronem, lot motolotnią, kurs nurkowania, kurs tańca. Może w tę stronę trzeba szukać?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

emenems....jak babcia sie ma? kilka lat mineło ale chcialam zapytać czy udalo się ją czymś zaskoczyć?
Bardzo fajna ta Twoja babcia. Niezwykle pogodna z tego co pisałaś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

Ja mojej babci w ramach prezentu zamówiłam prenumeratę National Geographic. Okazało się, że to był strzał w 10. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nietuzinkowa niespodzianka dla babci na 90-te urodziny

Ja bym zrobiła "Fotoksięge ze zdjęciami Babci z dzieciństwa + rodzinki czyli Wasze, rodziców i kogo tam jeszcze Babcia w rodzinie lubi. Takie jakby "najważniejsze momenty z jej życia" Jak jest nowoczesna to powinna się z tego ucieszyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

babcia zdjęć z dzieciństwa nie ma. Któż wówczas robił zdjęcia? Może ze 2 by się znalazły...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod każdy wiek można coś dopasować. Zobacz sobie Empik Online. Jest cała kategoria z prezentami dla babci i dziadka.
A co kupić? Dla osoby w tej wieku to raczej coś związanego ze wspomnieniami. W sumie to najlepiej wiecie.
Jedna babcia będzie zadowolona ze swojego ulubionego zapachu, a inna ze zdjęć wnuków.
Chyba nie ma prezentów uniwersalnych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może coś spoza materialnej kategorii?
Ja mieszkając z babcią wiedziałam, że uwielbia gości, zawsze była bardzo towarzyska i gościnna. Babcia wiedziała, że na jej 90te urodziny przyjedzie standardowo kilka najbliższych osób. A że trochę już była przygłucha to siedząc w swoim pokoju nawet nie wiedziała o całym zgromadzeniu w salonie obok. c*otki i kuzynki dawno nie widziane, siostrzeńcy i bratanki, nawet jeden z Niemiec specjalnie przyjechał. Mina babci po wejściu do salonu bezcenna. My sto lat, a ona płakała i płakała. Myślę, że to było warte więcej niż prezenty, które dostała, a ja cieszyłam się razem z nią, że nikt z gości nie zawiódł i było nas aż tyle (następne spotkanie w tak dużym gronie - o wiele większym zresztą - było już tylko na pogrzebie babci).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzymajcie namiary - https://www.empikfoto.pl/prezenty/dla-babci
Typowo prezentowe pomysły, ale moim zdaniem trafione.
Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ale moim zdaniem to powinno zrobić fajną robotę.
Fotokalendarz albo fotoksiążka - dobre pamiątki. Mylę się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ciekawe książki dla 4 latka jakie czytacie? (55 odpowiedzi)

czy możecie polecić jakieś fajne tytuły książek dla 4 latka do poczytania na dobranoc. W...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki