Niezły Młyn!

Pizzerie

Gdańsk, al. gen. Władysława Andersa 18/U7

Marcin - opinia (1) Najlepsza pizza jaką jadłem Marcin Krzysztof - opinia (1) Zawsze świeża i pachnąca! Krzysztof Jola - opinia (1) Przereklamowana pizza. Zamówienie na miejscu. Dwie pizze: margheritę i... Jola
Damian - opinia (1) Najlepsza pizza jaką jadłem, za każdym razem wracam tam z uśmiechem na twarzy :) Damian Bożena - opinia (1) Bardzo dobre jedzonko. Byłam już dwa razy i powrócę na pewno. Bożena Renia - opinia (1) Najlepsza pizza w Trójmieście! Uczta dla podniebienia! Polecam serdecznie :) Renia Klientka - opinia (1) Najlepsza ! Najlepsza ! Najlepsza ! Klientka Monia - opinia (1) Smaczna, świeża, z najwyższych składników pizza. Pyszne jedzonko. Monia Piotr - opinia (1) Pizzeria numer 1 w całym trójmieście. Każdy składnik najwyższej jakości,... Piotr Bartek - opinia (1) Najlepsza pizzeria w Trójmieście! Przemiła i profesjonalna obsługa oraz... Bartek Paweł S - opinia (1) Uwielbiam ich, od samego początku :) Prawdziwa neapolitańska! Paweł S DŻ - opinia (1) Jak dla mnie pizza w Młynie, lepsza niż w nie jednej "Włoskiej" pizzeria w... woyt - opinia (1) najsmaczniejsza jaką jadłem, przemiła obsługa woyt Kamila - opinia (1) Najlepsza!!! Uwielbiamy to miejsce całą rodziną! Polecam Kamila Arek - opinia (1) Polecam! Bardzo smaczna palce lizać :) Arek Lukasz - opinia (1) Brakowało takiego miejsca w okolicy! Pizza jest pyszna, nasze top w Gdańsku! Lukasz Osek - opinia (1) Co tu duzo posac? Najlepsza pizza w 3miescie. Osek Anna Zalewska - opinia (2) Zamówilismy pizzę miesiąca oraz tartufo ,zupę pomidorową oraz herbatę... Anna Zalewska Jk - opinia (1) Perfectto! Doskonałą pizza, świetne składniki i miła obsługa. Jk Kuba - opinia (1) Najlepsza pizza w Trójmieście bez dwóch zdań Kuba