Niezły Młyn!

Pizzerie

Gdańsk, al. gen. Władysława Andersa 18/U7

Ola - ocena (1) Pyszna pizza! Najlepsza w Trójmieście. Polecam. Świeżutkie składniki. Powiew... Ola Justyna - ocena (1) Super pizza, najlepsza wegetariana w mieście. Justyna Monika - ocena (1) Najlepsza pizzeria !!! Monika
JAnusz - ocena (1) Super!!! pizza miesiąca JAnusz Przemek - ocena (1) Świetna pizza, wspaniala obsluga, czołówka trójmiejskich pizzeri Przemek Joanna - ocena (1) Najlepsza pizza! Bardzo miłe miejsce Joanna Ann - ocena (1) Najsmaczniejsza i najlepsza pizza Ann Hawk - ocena (1) Najlepsza pizza w Trójmieście. Mega. Polecam Hawk Chris - ocena (1) Byliśmy już pięć razy, za każdym pizza była bardzo dobra. Ciasto, składniki,... Chris Magda - ocena (1) jedna z najlepszych jakie jadłam ! Magda Łukasz - ocena (1) Lepszej pizzy w Gdańsku nie jadłem, zawsze porównuje z innymi i nie znalazłem... Łukasz chrum - ocena (1) Zamówiłem margharitę z dodatkiem ostrego salami. Dostałem pizzę bez bazylii,... chrum Ola - ocena (1) Najlepsza pizza w Gdansku Ola agnieszka - ocena (1) Najlepsza pizza jaką w życiu jadłam a jadłam już wiele :) prawdziwe... agnieszka iza - ocena (1) pyszna, teraz jest pizza miesiaca z gruszka, iza Sławek K. - ocena (1) Niezły Młyn - niezła pizza ! Byłem z rodziną dziś pierwszy raz i wizyta była... Sławek K. Marek - ocena (1) Najlepsza pizza i mega miła obsługa Marek dzierzy - ocena (1) wspaniałe ciasto dzierzy Mariusz - ocena (1) Jednym słowem pychotka i super obsługa Mariusz Paweł Gumos - opinia (1) Przepyszna pizza Świetne składniki super obsługa wszystko tak Jak powinno byc Paweł Gumos