Daniel byłam Twoja stałą klientką od ponad 3 lat, aż do czasu kiedy przyszłam z długimi do pasa włosami i chciałam je podciąć bo były osłabione po ciąży i wypadały. Niestety efekt strzyżenia był tragiczny począwszy od długości, która nie sięgała ramion, do tego niechlujne ułożenie, czy też raczej poprostu wysuszenie. Oczywiście w związku z tym, ze jak zwykle miałeś opóźnienie ( czekałam 30 min) nie było czasu nawet grymasic s. Powiedziałam Ci tylko, że nigdy nie wyszłam taka brzydka od fryzjera. Dramat nastąpił dopiero następnego dnia kiedy umylam wlosy i je wyprostowalam, nie mogłam uwierzyć, że to Ty powycinales mi takie dziury, do tego lewy przód krótszy od prawego o 4 cm!!!! Ale nie tylko mnie to spotkało, bo 4 dni wcześniej obciąles moja ciocie tzn powycinales tak samo dziury i w sumie nic nie trzymało jakiejkolwiek symetrii. Fryzjerzy którzy nam to poprawili patrzyli na to z niedowierzaniem. Dodam, że moja ciocie odesłałes z kwitkiem kiedy przyszła po zwrot pieniędzy, bo stwierdziles ze Ty usługę wykonałes, a z jakim skutkiem to już nieważne. Niestety nie wszystko dało się naprawić wiec codziennie patrze na efekt Twojej pracy i nie mogę się z tym pogodzić. ŻEGNAJ NA ZAWSZ