BluHAIR

Fryzjerzy

Gdańsk, Warszawska 100/U5

Jestem bardzo zadowolona z fryzury. (1) Pan Daniel jest dokładny i profesjonalnie wykonał mi fryzurę ślubną. Anna Nigdy nikt mnie tak nie oszpecil... (1) Daniel byłam Twoja stałą klientką od ponad 3 lat, aż do czasu kiedy przyszłam... Katarzyna Ławecka Jestem zawiedziona (1) Po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii, postanowiłam umówić się na wizytę w... Wioletta
100% Satysfakcji (1) Jeszcze nie byłam tak zadowolona po wyjściu od fryzjera. Pan Daniel świetnie... Kasia igdzie indziej (1) Jeśli masz tylko zarys pomysłu na swoje włosy, a trudno wyrazić to słowami,... Asia Pierwsze koty za płoty (1) Moja pierwsza wizyta w tym salonie i od razu wpadłem pod ręce Pana Daniela. U... Grzegorz wizyta u p.Daniela =dobry humor (1) Dziękuję za piękne uczesanie ślubne-kobiece i gustowne.Fryzura wytrzymała... Agnieszka Po prostu doskonały fryzjer!!! (1) Świetny kolor, idealne strzyżenie. Włosy układają się bez problemu po każdym... Kasia Sawicka-Stankiewicz Polecam!! (1) Mogę uznać, że Daniel jest fryzjerem dla wymagających :) Słucha klienta i... Taida Trafiłam przypadkiem, zostanę na dłużej (1) Przez przypadek z ciekawosci wpadlam odswieżyc fryzurę, fantastyczne wnętrze,... Anna mn - opinia (1) Fryzjer, do którego ma się zaufanie. Zdecydowane cięcie, bardzo zadowalający... mn najlepszy fryzjer u którego byłam-dokładny,kreatywny,idealnie strzyże (1) Jestem zadowolona z każdej wizyty u Daniela,zawsze moje włosy wyglądają... Olga znakomity zakład (1) Pierwsza wizyta i w żadnym wypadku nie ostatnia. W zakładzie BluHair... Irena najlepszy fryzjer (1) Na koniec świata będę za Danielem szła :-)...Nie wyobrażam sobie innego... Izabell 75 polecam! (1) Ocena bardzo pozytywna. Była to moja pierwsza wizyta, wróciłam zadowlona z... Antena z niczego COŚ (1) PRZED WIZYTĄ U W SALONIE MIAŁAM NA GŁOWIE KRÓTKĄ "FRYZURĘ" A RACZEJ... KASIA Najlepszy fryzje :-) (1) Jestem stałą i wierną klientką. Nie spotkałam fryzjera który by tak świetnie... Mika rewelacja (1) DANIEL BEZBLĘDNIE ZMIENIA MÓJ LOOK. ZAWSZE MA NAJNOWSZE KOLEKCJE STRZYZEN.... MARTYNA