Nigdy więcej

Byłam 4 razy i zawsze było w miarę , choć bez rewelacji.
Ostatnio jednak było bardzo kiepsko. Mix z grilla kompletnie wysuszony, twardy i podany właściwie bez niczego. Gołe suche mięsa bez jakiekolwiek sosu. Kiedyś się na to mówiło zylc. Sałatka do kitu. Dorada miniaturowa jak śledź. Jednak apogeum było Carpaccio z wołowiny. Śmiech na sali. Zamiast polędwicy wołowej jakaś wędlina w stylu pastrami z biedronki. Kompletnie bez smaku . Podana z toną tartego parmezanu i krojonymi w plastry surowymi pieczarkami. Coś obrzydliwego i jaka bezczelność dać coś takiego klientowi. To tak jakby ktoś zamówił smardze a dostał pieczarki. Jedynie co mi smakowało to krem z pomidorów i sądzę ,że pizza jest wciąż pyszna – choć ostatnio jej nie jadłam.
Zastanawiam się czy to jakaś moda na tę knajpę i ludzie tam idą, czy bywalcy nie mają bladego pojęcia o smaku. Chyba to pierwsze…bo w sumie gwarny klimat przyciąga a ludzie to zwierzęta stadne i lubią bywać tam gdzie inni.
Jakość jedzenia do cen to chyba największa porażka w całym trójmieście. Dno. Nigdzie za tak wiele nie dostaje się tak słabego jedzonka. Nawet w Villi Uphagena jest taniej a jakość doskonała.
Jest multum o niebo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nigdy więcej

Witam, tak się składa, że na codzień stołuję się w tej restauracji i jestem z jej jedzenia b. zadowolona. To prawdziwie włoska kuchnia.Carpaccio , o którym Pan/i pisała to carpaccio z Bresaoli. Dla wiadomości Bresaola kosztuje 180zł/kg i jest nie do kupienia w Polsce. Najwyrazniej nie bywa Pan/i we Włoszech,stąd nieznajomość serwowania dań. Kuchnię włoską charakteryzuje prostota, podstawową przyprawą jest sól i świeże zioła. Smak jest wzbogacany przez oliwę z oliwek (która nota bene stoi na każdym stole w restauracji), ocet balsamiczny, świeży pieprz..W prawdziwej włoskiej restauracji proszę nie liczyc na sosy majonezowe, czosnkowe... Być może należałoby zmienić kuchnię. Jeśli chodzi o sosy, to w McDonal'dzie podobno są niezłe...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nigdy więcej

Bresaola jest jak najbardziej do kupienia(cena hurt 110 - 120 zł per kg)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nigdy więcej

Hehe to się uśmiałam...Na początek gratuluje zasobności portfela, bo stołowanie się w tej resturacji na codzień sporo kosztuje.

Po prymitywnym tekście - " Nie bywa Pani we Włoszech " i " sosach w Mcdonaldsie" widać snobizm nowobagckich . Okropność. Nie cierpię takiej wyniosłości.

Co do Bresaoli to cóż w tym wydani było to pastrami z Biedronki. Bez smaku...bez aromatu. Dno.
Może jako stały bywalec dostaje Pani coś innego.

A co do kuchni - doskonale znam kuchnię włoską i uwielbiam ją za prostotę ale tu jesteśmy w Polsce i z serwowaniem trzeba się troszkę dostosować do oczekiwań klientów. W tej knajpie wszystko jest niechlujne. Jak ktoś chce za to płacić taka kasę to proszę bardzo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nigdy więcej

dyletant kulinarny to odpowiednie słowo na komentarz o tytule "Nigdy więcej" a ten tekst(sądzę ,że pizza jest wciąż pyszna – choć ostatnio jej nie jadłam.) ha ha -pewnie przysłowiowa blondyna, aczkolwiek pozdrawiam tą panią, ponieważ mnie wprowadziła w dobry nastrój!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0