Grzegorz - ocena (1) Opinie, które czytałem zachęcały, rzeczywistość rozczarowała. Zupa ledwo... Grzegorz Barbara - opinia (1) Bylismy dziś na obiedzie - masakra - zaczęliśmy od wina w karafce - białe i... Barbara Marek - opinia (1) Zawsze dobry poziom, szybka i miła obsługa Marek
Marta - opinia (1) Przepysznie, swietna pizza, makaron, serowe gnocchi - przemiła obsługa, polecam Marta Marin - opinia (1) Byłyśmy kiedyś stałymi gośćmi restauracji ale więcej nie wrócimy. Wczoraj... Marin Andrzej - opinia (1) Mieliśmy rezerwacje stolika na godzinę o 14:00, kiedy przyjechaliśmy... Andrzej Marek (1) Najgorsza kolacja jaką jedliśmy w Sopocie . Jeszcze rok temu była to niezła... Marek Nigdy tu więcej nie przyjdziemy (4) Niestety pizzeria nie jest przyjazna zwierzętom. Spędziłam godzinę na zimnej... Grazyna to nie jest włoska kuchnia - tylko kuchnia z paczki (1) Gdyby były oceny minusowe - moja na pewno by taka była!!! Byłem w dniu... Piotr Doskonała (1) Doskonała , niepowtarzalna atmosfera ( np. Solista, np.Dj), świetna obsługa;... SIOSTRY Nigdy więcej (1) Restauracja z zewnątrz robi wrażenie, i na tym już koniec plusów. Podczas... Żabs Palce lizac (1) Wszystko jest wyśmienite. Regularnie wracamy do tej restauracji. Warto. Polecam. Agnieszka Ładnie opakowanie - kiepska zawartość (1) Lubię włoską kuchnię, jak i tę z Północy jak i z Południa. Będąc na... Jan Bardzo się pogorszyło (1) Odwiedziłem restauracje i wnioski są takie niewarto . Obsługa gorsza siwy... Jacek Zdecydowanie odradzam (1) Po raz N-ty odwiedzilem restauracje Tesoro. Zawsze tam chetnie wracalem. Od... Sopocianin Porażka (1) Odwiedziłem restaurację ponownie i co się zmieniło: - oczekiwanie na... Tubylec Stanowczo odradzam. (1) Witam was serdecznie drodzy czytelnicy. Jeżeli chodzi o restauracje Tesoro to... Sebastian Super miejsce (1) Bywam często i dziwię się skąd te negatywne opinie . Zawsze miła... Sylwia ALE WPADKA! (1) Bywam od lat...żeby nie było. Zawsze przymykam oko na"włoski styl"... Michał Tesoro- wspaniałe jedzenie (1) Wczoraj byliśmy ze znajomymi w Tesoro pierwszy raz od dwóch lat. Po... Dorota