Niteczka

Pracownie krawieckie

Gdańsk, Platynowa 11/1

Andrej - ocena (1) Perfekcja i niesamowitość. Andrej Iza - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona: szybki termin realizacji i bardzo miła obsługa. Iza Gosia I. - opinia (1) Jestem na tak- Korzystałam nie jeden raz i zawsze byłam bardzo... Gosia I.
Super - polecam (1) Szybko, miło i fachowo- mam super dopasowane spodnie- zdecydowanie TAK!!!! Martusia.2000 REWELACJA (1) Spodnie skrócone, zamek do kurtki wszyty, Koszula dopasowana- rewelacja-... Jan warto-polecam wszystkim (1) Bardzo dobra pasmanteria- właśnie tu kupiłam włóczkę , którą wszędzie... ala Szkoda czasu! (2) Pani tak nieuprzejma, ze chciałam wyjść po kilku minutach... lepiej pójść do... Ola fajny sklep (1) fajny sklep , pomysłowa kobitka- generalnie super!!! JA Alicja - opinia (1) Pani krawcowa uratowała moją ukochaną sukienkę - przypadkowo zahaczyłam o... Alicja Barti - opinia (1) CZŁOWIEKU - tam kupisz wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Barti UDAŁO SIE ! (1) Bardzo miły salonik napraw usług krawieckich. Miałem do naprawy paskudne... Daniel303