No Women no Kraj- protest

początek końca pisu. zadarli z kobietami. A to w PL nie do pomyślenia. wszyscy, nie tylko w poniedziałek- do boju. a katonacjonienawistnikom- spier i nie zabierać glosu

ps. wszystkim którzy mecza się przy pisuarach slowo nadziei - koniec ich już blisko. wytrwajmy
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: No Women no Kraj- protest

> zadarli z kobietami

Nie z kobietami tylko z krzykatą garstką feminazistek, popieraną przez media, aby dos*ać PiS-owi.
Większość kobiet jest normalna.
Woli realne 500+ a tematykę aborcji ma gdzieś.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 36

Re: No Women no Kraj- protest

Co jej po 500+, jak umrze z powodu pekniętego jajowodu wywołanego ciążą pozamaciczną, bo żaden ginekolog nie tknie "życia poczętego" :(

Takiego oszolomstwa, jak teraz nam serwują, nie było nigdy. Szykuje się drugi Salwador.

Kobiety i dziewczyny umawiają się na 12 w Gdyni na skwerze Kościuszki, a potem marsz pod Urząd Miasta!

Mam nadzieję, że będziecie!!!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: No Women no Kraj- protest

> umrze z powodu pekniętego jajowodu wywołanego ciążą pozamaciczną, bo żaden ginekolog nie tknie "życia poczętego"

Skąd bierzecie takie bzdury?
"Art. 2.
W ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553 ze zm. 2) wprowadza się następujące zmiany:
...
2) art. 152 otrzymuje brzmienie:
...
§4. Nie popełnia przestępstwa określonego w § 1 i § 2, lekarz, jeżeli śmierć dziecka poczętego jest następstwem działań leczniczych, koniecznych dla uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa dla życia matki dziecka poczętego."

http://www.ordoiuris.pl/pliki/dokumenty/ochrona_zycia_komitet_2016.pdf

PiS skierował projekt fundacji Ordo Iuris do komisji sejmowej czyli najprawdopodobniej chce dokonać w nim zmian. Gdyby tego nie chciał, poddałyby ten projekt po prostu pod głosowanie w Sejmie.

Ale lepiej wierzyć w telewizor.. ;]
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: No Women no Kraj- protest

Widzisz w ogóle, co piszesz????

"lekarz, jeżeli śmierć dziecka poczętego jest następstwem działań leczniczych, koniecznych dla uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa dla życia matki dziecka poczętego"

Umiesz czytać ze zrozumieniem, czy tylko tyle, co ci w Radio powiedzieli?

BEZPOSREDNIEGO.

i TO JEST CLOU SPRAWY!

Poki bezposrednio nie zagraza smierc, poty zaden lekarz ze strachu przed odsiadką nie uratuje kobiety. A co tam, najwyżej straci jajowód i szansę na kolejna ciążę!

O tym trzeba pamiętać, że te "dobre zmiany" to całkowite odczlowieczenie kobiety na rzecz zarodka. Który zresztą obumrze wraz ze zmarłą matka!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: No Women no Kraj- protest

> tylko tyle, co ci w Radio powiedzieli?

Ani nie oglądam telewizora (od lat nie mam) ani nie słucham radia.
PiS jest mi bardzo daleki ideowo.
Tym niemniej, gdyby ode mnie to zależało, wykreśliłbym nawet tę furtkę.
Aborcja jest zabójstwem człowieka. Nie zarodka. To okreslenie to wygodna zapchajdziura dla sumienia. Odhumanizowująca.
A zarodek to taki sam etap w rozwoju człowieka, jak dziecko czy starzec.
Aborcja powinna być zabroniona zawsze. Bez wyjątków okreslonych ustawowo.
I nie kierują mną względy religijne, bo jestem niewierzący.
Wynika to z czystej logiki.
Chcesz uzasadnienie? Wyszukaj je w tym wątku.

Wyjątki okreslone ustawowo stwarzają pole do nadużyć.
A w polskim (i chyba każdym cywilizowanym prawie) funkcjonuje pojęcie "stanu wyższej konieczności", w którym dopuszcza się poświęcenie jednej wartości na rzecz innej, co zwalnia z winy i kary.
Ale o tym, czy konkretna sytuacja spełnia przesłanki "stanu wyższej konieczności" powinien decydować sąd a nie barany z Wiejskiej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: No Women no Kraj- protest

To napisz teraz, ile kalekich i upośledzonych dzieci, których matki były zmuszone je urodzić przez takich sadystów jak Chazan (oraz ty) już adoptowałeś , oraz ile godzin miesięcznie pracujesz jako wolontariusz zajmując się kalekimi dziećmi/dorosłymi.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: No Women no Kraj- protest

Idea eutanazji kalekich i upośledzonych, w imię czystości rasy, nie jest nowa.
Tyle, że kiedyś oczyszczało się społeczeństwo z osób, które SĄ kalekie i uposledzone a nie z osób, które MOGĄ BYĆ (bo wskazują na to badania prenatalne), ale pewności co do tego nie ma.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: No Women no Kraj- protest

mnie rozbawia jak debile łykają IV rzeszę ze wszystkimi wstępnymi założeniami :D Dobór naturalny działa, przygłupy nie powinny mieć dzieci, to proste :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: No Women no Kraj- protest

Biorąc pod uwagę, że autorzy projektu obywatelskiego jako moment poczęcia traktują moment połączenia plemnika z komórką jajową, stosując Twoją logikę, należy karać więzieniem za uprawianie seksu, prowadzi ono bowiem do ogromnej liczby morderstw - około 80% zarodków nie zagnieżdża się i obumiera... Bądźmy konsekwentni, tym bardziej, że nieuprawianie seksu nie zagraża zdrowiu ani życiu kobiety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: No Women no Kraj- protest

ale rozróżniasz śmierć w wyniku choroby, czy upośledzenia od morderstwa prawda? Czy tylko udajesz głupiego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: No Women no Kraj- protest

mizoginik, pasibrzuch, cholesterol i ukryta druga orientacja. daj odpocząć swoim babom i zrob jutro obiad - chociaz tyle, ty dwa katonacjonalistyczne gile. zegnam wioseczke.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: No Women no Kraj- protest

Czy w Gdańsku czy Sopocie też szykuje się Czarny Protest?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: No Women no Kraj- protest

tak, w gd. 9-20 w okolicach kina krewetka. caly dzien. wolny gdansk, pisuarom wstep wzbroniony - strefa wolności, poleci wam nogawkami
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: No Women no Kraj- protest

Dzięki za namiary :)
Raczej pojadę do Gdyni, trochę bliżej!
Żeby tylko kobiety się zebraly w porządnej masie, żeby jakaś szansa była, bo to, co chcą teraz uchwalić, to jakieś kuriozum. Dodatkowo zabierają się juz za ustawę zabraniającą antykoncepcji :( 21 wiek, ponoć Europa!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: No Women no Kraj- protest

Słyszałam że 3 października szykuje się biały protest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: No Women no Kraj- protest

do czego zmierzasz.? Aż ciarki przechodzą w twoim przesłaniu, idziesz na wojnę.? Tylko powiedz gdzie, Ukraina, Irak, może inny kraj konfliktu.? Pytam tylko dlatego żeby wiedzieć gdzie ktoś taki jak Ty nie mający sposobu na swoją przyszłość, a potrafi tylko krzyczeć ,,wyjeżdża żeby ktoś inny mógł Ciebie uspokoić''
No chyba, że wpadłeś w pisuar i sam masz problem z wydostaniem swojego d*pska, to twój krzyk jest jak najbardziej zrozumiały. Jedynym wyjściem jest zostawić pisuar na 4 literach a będziesz miał swój ciasny ale własny dom na du..p..ie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: No Women no Kraj- protest

dziś w wawie była najwieksza w PL- ok 9 tys osob. jak pisałem, zadarli z kobietami, a to nie przejdzie. popelnili gigantyczny blad (na szczęście). w PL, choć z problemami ze strony frustratów i mizoginicznych pacholkow kościelnych, kobiety maja glos silny i od zawsze słuchany z uwaga. tak na przykład mowil JPII. i miał racje. kto walczy z kobietami, walczy z fundamentem tego kraju i społeczeństwa. prawicowym pacholkom zostaną obozy w chlopiecym towarzystwie i obgryzanie sobie nazwzajem paznokci i nie tylko...Niech zyja wolne kobiety, niech zyje wolna PL
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

Antypis - racja! Ale coś nie za słabo rozreklamowany Czarny Protest na poniedziałek? Kto nie ma fb, może w ogóle nie wiedzieć. Dziś uświadomiłam 4 kobiety (wiek od 17 do 67 lat:), wcale nie wiedziały.
Czy np. ten portal nie mógłby podać info?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: No Women no Kraj- protest

https://www.facebook.com/events/1659773451018196/

tu cos jest. ale genralnie sporo w mediach nie licząc TV pis (echo Moskwy) i sr*m na trwam. info idzie tak jak piszesz, i mediami elektronicznymi. będzie ostro, i niech tylko nas tkna- jeszcze w tym tygodniu będą mieli koniec władzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: No Women no Kraj- protest

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,20774246,czarny-poniedzialek-w-trojmiescie-sprawdz-co-gdzie-kiedy.html#BoxLokCzeImg

jeszcze dodatkowe info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: No Women no Kraj- protest

koniec władzy hahahaha :) w tym tygodniu :) hahahaha
to zasadniczo jeszcze jakies 4h wam zostaly na jakas kolejna nocna zmiane :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: No Women no Kraj- protest

Zapraszam na następne spotkanie facetów przy piwie i tytoniu.

Pogadamy o tym jak na głos feministek powinni zareagować odpowiedzialni faceci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: No Women no Kraj- protest

polecam spotkanie. bylo super, a szczegolnie cieplo ust jacka, uda adama i mokre plecy jerzego. milo jest oddychac gestym i mokrym powietrzem, pelnym meskich zapachow. zapraszamy szczegolnie mlodych mezczyzn.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

"katonacjonienawistnikom- spier i nie zabierać glosu" - cóż za pokojowe przesłanie!! Jestem kobietą i uważam, że każdy ma prawo do decydowania o SWOIM ciele. Szkoda że feministki nie nie protestują w obronie tych kobiet które nie mogą sie urodzić.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: No Women no Kraj- protest

> każdy ma prawo do decydowania o SWOIM ciele

O SWOIM - jak najbardziej. Niech sobie je tatuuje, wbija w nie, co popadnie, wyciąga uszy do ziemi, dorabia cycki albo przerabia się wizualnie z faceta w kobietę lub odwrotnie. Jeśli jest dorosły/-a, to jego/jej sprawa.
Ale dziecko jest odrębnym organizmem. Z własnym DNA i własnym kompletem narządów. I jako takie jest wyłączone z decyzji o SWOIM ciele.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: No Women no Kraj- protest

odrebnym organizmem???? zarodek???
Hahaha, to wyjmij zarodek z macicy i zobaczymy ile przezyje, bez swojego zywiciela.
Biorac pod uwage co sie dzieje z cialem kobiety, to zarodek jest wrecz pasozytem i wysysa co sie da z ciala zywicielki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: No Women no Kraj- protest

> wysysa co sie da z ciala zywicielki.

Po urodzeniu też.

> zobaczymy ile przezyje, bez swojego zywiciela

Jest wiele osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji, wskutek np. choroby czy wypadku.

Czy wobec tego można je zabić, bo są pasożytami?

BTW: brak cywilnej odwagi, żeby się podpisać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

żebyście tak zażarcie walczyli o prawo do decydowania o tym co zrobicie ze swoimi pieniędzmi (waszymi składkami emerytalnymi, waszymi składkami zdrowotnymi) i prawo do decydowaniu o tym czego i jak będą się uczyły wasze dzieci, jak walczycie o prawo do decydowania o tym kto może, a kto nie może żyć.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: No Women no Kraj- protest

Ależ protestuj w swoich prawach, kto ci broni?

My widzimy realne zagrożenie życia kobiet, więc protestujemy w tej sprawie.

A to właśnie terazniejsza władza chce decydować, która ciężarna ma żyć, a która nie!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: No Women no Kraj- protest

Jakiś czas temu na spacerze kundel zgwałcił mi psa.Szczeniaki zatukłem łopatą....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

kochani, poetki i poeci banina też przyłączają się do protestu. będziemy tez protestować podczas naszego spotkania w sobote
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: No Women no Kraj- protest

Podobno to inicjatywa obywatelska. Rozumiem przez to ze to obywatele naszego kraju wpadli na pomysl tej kontroweryjnej ustawy wiec to chyba do tych osob trzeba miec pretensje. Rzad albo zaglosuje na tak lub nie. ..???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: No Women no Kraj- protest

Z jakiej Paki leniwi złodzieje w rządzie mają mi mówić co mam robić ze swoim ciałem? czym mam karmić dziecko swoje (zakazy w sklepikach) i wiele wiele innych?

To już zaczyna nie być wolny kraj tylko kraj PiSu :/

PISS OFF PiS!!!

widzę, że niektórzy są posłuszni jak barany idące na rzeż... Nie widzicie że chcą skłócić naród? Skłóconym narodem łatwiej jest rządzić!!
- Dlatego podzielili dzieci na gorsze i lepsze (płacę takie same podatki, uczciwie pracuję - dlaczego moje dziecko jest gorsze od dzieci patologicznych rodzin i nie dostaje 500+ tylko dlatego ze jest same?)
- kolejny dowód na skłócenie narodu - podają pensje np nauczycieli rzędu 5000 zł - tyle to nikt z nich na oczy nie widział! i już ludzie najeżdżają na nich jak to mają dobrze... ale nauczyciel po kilku studiach na starcie zarabia tyle co (nie chcę urazić nikogo) kasjer w biedronce bez wykształcenia. w prywatnych szkołach nawet mniej. z innymi grupami zawodowymi jest podobnie. Coraz trudniej żyć w kraju. podają zarobki lekarzy abyśmy ich za to nienawidzili.

Chcą nas skłócić - nie dajmy się, nie bądźmy baranami idącymi dobrowolnie na rzeź!
Nasi dziadowie walczyli o ten kraj, przelewali krew czwórkami idąc do nieba i gdzie się podziała ta walka o swoje? Bądźmy polakami, ceńmy się, decydujmy o sobie a nie dajemy tylko innym decydować i zabierać nam kolejne prawa!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

Idz kodowcu ,gdzie indziej siać ferment. Nazywając Polaków z małej litery już pokazujesz swoją tożsamość. Wy dzielicie Polaków najbardziej, bardziej nie trzeba. A co do aborcji,tu słowa byłej premier Kopacz,podsumowując wątek:
"To, że kobieta popiera aborcję, świadczy o wrażliwości kobiety. Co ma zrobić kobieta, która zajdzie w ciążę, a potem nie wie, kto jest ojcem? Bo miała kilku facetów? Co ona ma zrobić? Każdy ma prawo do chwili zapomnienia"

A tu link- http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2016/01/13/to-ze-kobieta-popiera-aborcje/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

dobrze gada. pis fak off
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: No Women no Kraj- protest

a ty powyzej moskiewski palancie dymaj sie i wyp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

moskiewski , no tak,w końcu troszkę tam towarzyszy w tym kodzie macie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: No Women no Kraj- protest

nawet nie wiem co to jest kodowiec, jeśli napisałem z małej a nie powinienem to przez pośpiech.

widziałem jakies strajki kodu ale nie interesuje mnie polityka nie wiem co to za ugrupowanie, interesuje mnie tylko jeśli ktoś chce mnie w dyby zapiąć i na to nie bede sie zgodził. Ja fermentu nie sieję, piszę swoje subiektywne spostrzenia - możesz sie z nimi zgadzać albo nie - masz do tego prawo i powinieneś mieć takie prawo. Ale jak tak dalej pójdzie możesz nie móc bo pewnie i prawo wolnego wypowiadania się zabiorą...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: No Women no Kraj- protest

no i są kłótnie nawet tu - widać politka pisu (specjalnie z małych) działa :(
jestem tym zasmucony. nie zniżajmy się do takiego poziomu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: No Women no Kraj- protest

Tak,nie słyszałeś, litości...lepszą nawijkę to już jehowy mają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: No Women no Kraj- protest

nie oglądam tv słyszałem, tak jak słyszałem inne 3 literowe skróty i nic poza tym nie wiem i nie potrzebuję posiadać takiej wiedzy. Wiem tylko że coś takiego jest i nawet to mi nie jest potrzebne.

Ktokolwiek tam nie rządzi i tak mnie okrada, nie zgadzam się z tym ale jako jednostka niewiele mam do powiedzenia :( Inaczej było gdyby wszyscy chcieli żyć godnie i nie dać się władzy.

I własnie dlatego nie interesuję się polityką - bo to złodzieje - wszyscy i pis i ten kod. przydał by się w koncu jakiś uczciwy człowiek żeby zrobił porządek :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: No Women no Kraj- protest

po zaostrzeniu przepisów będzie tylko taka różnica
podskoczą cenniki w prywatnych gabinetach, powstaną prywatne kliniki przygraniczne
państwo nie będzie musiało łożyć na badania i leczenie prenatalne
a oszczędności z tego tytułu pójdą na 500+ lub tym podobne
dzieci z wrodzonymi wadami rozwojowymi i genetycznymi będą rodzić się w zasadzie tylko w rodzinach biednych, niezaradnych życiowo ewentualnie bardzo religijnych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: No Women no Kraj- protest

Widzieliście to?

"Do chrześcijan uczestniczących w Czarnym Proteście"

Kilka słów do moich drogich i szczerych Braci i Sióstr Chrześcijan, którzy uczestniczyli w Czarnym Proteście, zgadzają się na prawną dopuszczalność aborcji w Polsce i twierdzą, że ludzi trzeba nawracać, a nie bawić się w politykę:

1. Kochany Bracie i Siostro. Uczestnicząc w Czarnym Proteście bawisz się w politykę. Wspierasz siły szerzące bezbożność nie tylko w tym względzie.

2. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś przeczytaj projekt ustawy. Lepiej późno niż wcale. Upewnij się do kogo dołączasz.

3. Ewangelia to nie jest prywatna więź z prywatnym Jezusem na prywatny użytek. Ewangelia jest wieścią publiczną, Dobrą Nowiną, która zmienia w kompleksowy sposób: naszą więź z Bogiem i wszystkie sfery życia, do których posyła nas Chrystus (małżeństwo, rodzina, praca, edukacja, prawo, sztuka, edukacja). Modlicie się bądź wola Twoja jako w niebie TAK I NA ZIEMI? Cóż, w niebie nie zabija się niewinnych.

4. Zabijanie nienarodzonych ludzi nie jest sprawą polityczną, lecz duchową. Diabeł nienawidzi Bożych obrazów na ziemi. Uczestniczysz w duchowej batalii poselstwa życia przeciwko kulturze śmierci. Niestety nie po tej stronie, co powinieneś.

5. Macie dobre chęci wobec kobiet i wielkie niechęci wobec rządu. W porządku, dobra zmiana póki co jest dobrą zmianą tamtych na swoich. Jakość uprawiania polityki, a więc nepotyzm, kolesiostwo i zawłaszczanie państwa pozostaje bez zmian. Dlaczego jednak chcecie manifestować stojąc na porozrywanych ciałach nienarodzonych ludzi?!

6. Zostawiając prawodawstwo bezbożności wywieszacie białą flagę i oddajecie diabłu Bożą własność: życie Jego stworzeń. Diabeł, gdy chodzi o ludzkie życie, jest zawsze pro-choice.

7. Piłat również. Miał swój prywatny pogląd. Był przeciwny zabiciu niewinnego człowieka. Nie widział w Nim żadnej winy. On osobiście nikogo do krzyża by nie przybił. Po czym uszanował wybór Barabasza i umył ręce.

8. Poproś swojego pastora lub księdza o nauczanie pt. Jezus jest Panem, a Jego Słowo najwyższym autorytetem. Być może już te słowa usłyszałeś podczas pieśni lub modlitw, ale nikt nigdy Ci nie wyjaśnił, co to w praktyce oznacza. Jeśli Twój duszpasterz był na Czarnym Proteście w duchu szacunku i z łagodnością zachęć go do pokuty i nawrócenia. Jeśli tego nie zrobi czas zmienić duszpasterza. Lub wspólnotę.

9. Twoja teologia zawsze ma wpływ na czyjąś biologię. Pytanie brzmi: jaki wpływ ma Twoja teologia na ilość pozamałżeńskich, niechcianych ciąż, gwałtów, legalizację homo-związków oraz ilość hektolitrów krwi przelewanych w klinikach aborcyjnych? Przyzwalający? Akceptujący? Negujący? Co na to Twoja teologia?

10. Co jeszcze chcielibyście odpuścić prócz życia dzieci nienarodzonych? Dzieci narodzone? Definicję małżeństwa? Treści i styl życia, których uczone są Wasze dzieci? Wszak właśnie oznajmiliście, że wasza wiara jest waszą prywatną sprawą.

11. Zapisami prawnymi nie zmieniamy serc. Ustawami nie zastąpimy ewangelizacji. Jednak ustawami możemy uratować życie ludzkie. Jest tez w tym aspekt edukacyjny: nienarodzeni to ludzie. Czyż nie wierzycie w to? Naprawdę? Naprawdę, naprawdę?!

12. Uczestnicząc w Czarnym Proteście składacie wyznanie waszej wiary: Ewangelia nie ma żadnego przełożenia na realne życie. Jest Dobrą Nowiną jedynie dla tych, którzy zdążyli się urodzić. Nie redukuj ewangelii. Nie ograbiaj jej. Nie ograniczaj jej wpływu na rzeczywistość. Nie ucinaj żadnego z ramion krzyża. One są jak drogowskazy na cały świat, we wszystkich kierunkach.

Autor jest pastorem Ewangelicznego Kościoła Reformowanego w Gdańsku oraz redaktorem naczelnym portalu Antyteza.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: No Women no Kraj- protest

Nie rozumiem, po co w takim razie w ogóle jakakolwiek ustawa nt. aborcji. Wierzący niech posłuchają swoich duszpasterzy i traktują sobie jako człowieka co tylko zapragną. Tylko niech nie dyktują niewierzącym swoich poglądów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

dokładnie, taka wolność powinna być.
Jak chcą traktować marnowanie plemników na pościeli jako morderstwo to niech sobie traktują ale niech nie zabraniają innym w*lić k*nia że tak powiem kolokwialnie. Bo niedługo pewnie do takich paranoi dojdzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

Niech lewacy sobie będą przeciwni karze śmierci dla zwyrodnialców ale niech nei dyktują innym swoich poglądów, ja np jestem za tym aby takiego Trynkiewicza powiesić lub uśpić jak psa i moje sumienie by mi pozwoliło to znieść i co ty na to?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: No Women no Kraj- protest

Powiedzcie lalki, gdzie jesteście, kiedy kobiety spotykają się z jawną dyskryminacją w miejscach pracy, kiedy rzeczywiście łamie się ich prawa na każdym kroku (Vide np afera z Durczokiem w Tvn zamieciona pod dywan, pensje kobiet sporo niższe niż mężczyzn na tych samych stanowiskach) gdzie do cholery jesteście? Łatwo pierdzielić o aborcji latać z transparentami z nieudolnie nagryzdaną macicą i dyskutować sobie wśród innych pań "Lusiek" i "Krystynek" w biurze przy kawusi - zajmijcie się REALNYMI problemami polskich kobiet, nie potraficie? Czyżby klepek pod czapka nie stykało? Żadna z was puste dzbany nie pracowała w typowo męskim środowisku, nie macie pojęcia jak wygląda w naszym kraju walka o równouprawnienie i wolność kobiet i że nie zaczyna się ona i nie kończy na waszych d*pach, ale aby o nie walczyć trzeba skutecznie rywalizować z mężczyznami, a wy potraficie jedynie drzeć jadaczki ubierając się na czarno zmanipulowane w debilnym proteście... jesteście zwyczajnie głupie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: No Women no Kraj- protest

piana na pysku, sloma w glowie. bedzie ci coraz gorzej. i bez takich epitetow zlamasie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: No Women no Kraj- protest

Dostanę odpowiedź - gdzie jesteście w realnie trudnych dla kobiet sytuacjach :) myślicie o własnej d*pie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: No Women no Kraj- protest

I właśnie przez takich c..i jak TY jestem za aborcją gdyby ktoś w twojej rodzinie kiedyś podjął taka decyzje to dzisiaj na forum byłby spokój
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: No Women no Kraj- protest

Widzisz przygłupku potrafisz jedynie jechać po kimś bez udzielenia merytorycznej odpowiedzi na zadane pytanie - może nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo jesteś upośledzony i to właśnie ciebie powinni wyskrobać? Jak myślisz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: No Women no Kraj- protest

Używasz gumek ? czy was jest więcej ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: No Women no Kraj- protest

A co ulubiona metoda? Skuteczność równa ilorazowi inteligencji dlatego jesteś za aborcją ćwoku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: No Women no Kraj- protest

Podczas ciąży mnogiej silniejszy płód wykańcza slabszy płód to po narodziach silniejszy płód-dziecko jest mordercą a Ziobro jako prokurator czeka z kajdankami ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: No Women no Kraj- protest

Po pierwsze :) to nie jest projekt PiS tylko projekt obywatelski ćwoku
Po drugie przeczytaj a nie powtarzasz za TVN i Wyborczą głupoty :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

Nie obrażaj innych jeżeli ktoś ma inne poglądy jak ty ćwoku i chciałbym ciebie poinformować że jak wy ze swoją kobietą uprawiacie sex oralny to jest już kanibalizm , a to jest w Polsce karalne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: No Women no Kraj- protest

hehe bawisz mnie :D skąd wnioski co do:
- płci po pierwsze,
- wyznawanej religii po drugie (motyw kanibala w stosunku do kk jest czesty stad wnoszę) :D
Sherlocku od siedmiu boleści, buhahaha
środa dzień loda - poproś żoneczkę, skoro tak ci na sercu leży :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: No Women no Kraj- protest

Projekt ustawy zaostrzającej przepisy aborcyjne odrzucony w komisji bo może nie wiecie... szach mat frajerzy - czy ktoś myślący spodziewał się innego obrotu spraw :) nie, nie wyszliście na idiotów :) zwyczajnie nimi jesteście
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

skoro ta zgraja przygłupawych feministek twierdzi- "MOJE CIAŁO, MOJA SPRAWA"-, jestem ciekaw jakie byłoby zdziwienie , kiedy choroba popatrzyłaby w oczy, a tu lekarz odpowiedziałby- " TWOJE CIAŁO, TWOJA SPRAWA"- od to ci mała hipoteza:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: No Women no Kraj- protest

ciaza to ciaza. choroba to choroba. ciebie dotyczy tylko to drugie. głowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: No Women no Kraj- protest

co ukłuło?? :):) właśnie ciąże trzeba chronić, a nie doprowadzać do sytuacji gdzie przyjebane myślenie nie mających tak naprawdę co z sobą zrobić feministek dokonuje aborcję na życzenie- tak jak dał o tym znać taki jeden babsztyl z rozwalonymi na boki oczamiw wywiadzie i ogólnym bałaganem w głowie- cytuje... " NIEDŁUGO PODDAM SIĘ INVITRO, A POTEM JADĘ ZA GRANICĘ DOKONAĆ ABORCJI- MOJE CIAŁO MOJA SPRAWA" . Zamiast mózgu to miała chyba tylko małą kupę gó..a, żeby takie coś wygadywać. A invitro dlategi,że nikt tak przygłupich kobiet nie chce bolcować, to na siłe szukają sensacji w tłumie sobie równych:) pzdr zdrowo myślących
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: No Women no Kraj- protest

Ja zawsze na tłumaczenia że to przecież nie człowiek pytam czy taka komórka po zapłodnieniu jest żywa czy nie? Powiedzmy jest to potencjalny człowiek, czy jego życie jest mniej ważne od pieska czy kotka adopciaka ze schroniska? od kurczaczka czy świnki, której wegańscy lewacy nie tkną, bo to przecież krzywda zjeść zwierze? Krzywda zabijać dla pokarmu, dla wygody nie krzywda...
Ostatnio w rozmowie o aborcji ze strony lewackiej zaatakowano mnie w opisie życia płodowego argumentem tak zwanej fuzzy logic - logiki rozmytej, tyle, że dyskutant nie był w stanie zdefiniować żadnej funkcji przynależności :) tak to jest, coś się wie ale nie do końca i niestety zawsze wychodzi jakiś fakap czyli niespójność logiczna :) Bo to ŻYCIE należy chronić, to czy jest to człowiek czy potencjalny człowiek czy zlepek komórek nie ma znaczenia :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: No Women no Kraj- protest

Nowa akcja jest feministyczna - teraz masowo leją w gacie, ja was w tym widzę :) #pissforequality :) do roboty dziewczynki i chłopcy co się solidaryzują :D rozumiecie jaki jest poziom zdebilenia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: No Women no Kraj- protest

ptysiu z kremem, czego brakuje? centymetrow w gaciach? we wzroscie? czy kolega z pracy sie podoba?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: No Women no Kraj- protest

masz coś z głową, czy cię ktoś w dzieciństwie "skrzywdził", co nawiązujesz do tego co kto ma w spodniach itp?? Czy może masz płacone z organizacji "HEJ STOP" za wyśmiewanie NORMALNYCH postaw??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: No Women no Kraj- protest

zawsze NORMALNE jest najbardziej podejrzane. a szczegolnie gdy ktos zarzeka sie i stawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: No Women no Kraj- protest

Udowodnij moja płeć najpierw frajerze, potem się będziesz produkował o penisach, głodnemu chleb na myśli w sumie :) braki jakieś? Zsikaj się w majty dla równości i wstaw tutaj swoje zdjęcie ocenimy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: No Women no Kraj- protest

Nawiązując jeszcze do waszej lewackiej poprawności :P czy widzisz w tym jakiś problem, że komuś mógłby podobać się kolega z pracy? W sumie jechanie komuś homosiem, to raczej przejaw chamskiej dyskryminacji ze względu na orientację seksualną :) lewactwo broni wszelkich wynaturzeń, nie przystoi trochę postępowemu prochoice'owcowi antypisowi szkalowanie homosiów, więc poniosło cię kolego troszku, zostaw w spokoju pederastów zastanów się nad sobą :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...