Dorota K. - ocena (2) Do Pana Piotra trafiłam z polecenia znajomych i się nie zawiodłam. Przyjemna,... Dorota K. Hanna - ocena (2) Muszę powiedzieć że kontakt z Panem Piotrem Sasem uważam za godny polecenia... Hanna Maciej - ocena (2) Rekomenduję Pana Piotra Sas-Bojarskiego jako profesjonalnego i rzetelnego... Maciej
Jan Borzęcki - opinia (2) Gorąco polecam usługi agencji Noble Nieruchomości, a zwłaszcza współpracę z... Jan Borzęcki Krystyna - opinia (1) Współpraca z Panem Piotrem z Noble Nieruchomości okazała się strzałem w... Krystyna Paulina - opinia (1) Pan Piotr pomógł mi wybrać dom marzeń, współpraca układała się znakomicie-... Paulina Ewa Andrzejewska - opinia (1) Współpraca z Panią Izabelą z Noble Nieruchomości była profesjonalna, rzetelna... Ewa Andrzejewska Jerzy - opinia (1) Polecam Panią Izę z Noble Nieruchomości za profesjonalne podejście i... Jerzy Kasia - opinia (1) Polecam firmę Noble Nieruchomości. Współpraca z Panem Piotrem to sama... Kasia Izabela - opinia (1) Polecam współpracę z Panią Joanną z Noble Nieruchomości. Pani Asia... Izabela Karolina - opinia (1) Miałam okazję współpracować z Panią Joanną Soboń przy wynajmie mojego... Karolina Paulina&Rafał - opinia (1) Jako, że w sieci nic nie ginie to i niech nasz komentarz pójdzie w świat pod... Paulina&Rafał Izabela Wołosiak - opinia (1) Przy współpracy z biurem Noble Nieruchomości sprzedawaliśmy obiekt... Izabela Wołosiak Aleksandra - opinia (1) Współpraca z Noble to czysta przyjemność. Pan Piotr rzetelnie i... Aleksandra joana - opinia (2) Polecam bardzo współpracę z biurem Noble Nieruchomości, profesjonalne... joana Wanda S. - opinia (2) Profesjonalna i sprawna obsługa. Polecam. Pan Piotr przez cały czas do... Wanda S. Ewelina Minota - opinia (2) Szybka sprawna i kompetentna, Pani Joanna z wielkim zaangażowaniem pomaga... Ewelina Minota Janusz - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej i sprawnej obsługi. Wszystko... Janusz L. F. - opinia (1) Profesjonalna obsługa. Dobry kontakt. Polecam L. F. Kacper B - opinia (2) Profesjonalna obsługa i pomimo problemów ze sprzedażą mieszkania we wszystkim... Kacper B