tomas_post@onet.pl - ocena (1) Kilka lat temu zaufałem firmie NorEkspert w rozliczeniu podatku w Norwegii i... tomas_post@onet.pl Dawid - ocena (1) Polecam. Szybki kontakt z klientem i dokładność wykonanej usługi. Dawid Dariusz - ocena (1) Bardzo miła i fachowa obsługa Dariusz
Ewa - opinia (1) Bardzo profesjonalne i uprzejme podejście do klienta. Na każdym etapie... Ewa Łukasz - opinia (1) Polecam Noreksper, fachowa obsługa Łukasz Grek - opinia (1) Wszystko jak należy , polecam bardzo Grek Piotr - opinia (1) Firma w 100% godna polecenia Profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie. Piotr Paweł - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta,... Paweł Adrian - opinia (1) Przemiła obsługa klienta ,pełen profesjonalizm ,zawsze pomocni ,a w... Adrian Pawel - opinia (1) Swietna , kompetentna firma. Pan Marcin Szulc , pozazdroscic takiego... Pawel Artur - opinia (1) Bardzo rzetelna firma. Usługi na wysokim poziomie. Zawsze można liczyć na... Artur Jerzy Pietrucha - opinia (1) Bardzo, bardzo,bardzo rzetelna firma.Pan Marcin po prostu fachowiec i juz. Jerzy Pietrucha Agnieszka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście. Pan Marcin bardzo rzetelny... Agnieszka Mirela - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy Pan Marcin zawsze oddzwania kiedy nie... Mirela Kamil - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta a także wzorowa pomoc w sprawach... Kamil Michał J - opinia (1) Konkretna firma. Zawsze odpowiedza na twoje pytania. Michał J Maciej Kaczor - opinia (1) Bardzo dziękuje za pomoc, którą udzielił mi Pan Marcin. Jestem zadowolony i... Maciej Kaczor Małgorzata P. - opinia (1) Wysoki poziom współpracy z klientem i niezawodna skuteczność! Małgorzata P. Tomasz - opinia (1) Polecam serdecznie. Pełen profesjonalizm Tomasz Andrzej C. - opinia (1) Profesjonalna, rzetelna i fachowa obsługa, sprawa załatwiona pozytywnie w... Andrzej C.