Błażej (1) Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej firmy. Kontakt bardzo szybki i jasny.... Błażej Rafal (1) Jechałem że szpitala do domu był kierowca i sanitariusze bardzo mili i uprszejmi Rafal Nord Ambulanse Trasport Medyczny (1) Mój Tata był wieziony przez nich z Danii do Polski ,bardzo dobra opieka... Michał
Nord Amulanse - kwintesencja profesjinalizmu (1) o firmie można pisać wyłącznie w samych superlatywach, zarówno w momencie... Iwona Dziękuję Nord Ambulanse (1) dziękuję bardzo Nord Ambulans za przewiezienie mojej Mamy drogę lotniczą z... Karolina Sowińska Dziękuję (1) Dziękuję Ratownikom z firmy Nord Ambulanse za uratowanie życia mojej Mamy... Barbara Kaczyńska Nord Ambulanse (2) Polecam wszystkim usługi Nord Ambulanse. Miła obsługa, bardzo profesjonalny... Iwona H. Profesjonalna obsługa (1) Bardzo sobie chwalę współpracę z firma NORD AMBULANSE przy przewozie mojej... Marcin Rolemba Maria i Zbyszek - opinia (1) Z uwagi na mój stan kręgosłupa wymagałam transportu karetką z Gdańska do... Maria i Zbyszek Polecam ! (1) Polecam wszystkim usługi tej firny. Miła obsługa, bardzo profesjonalny... Marcin Polecam (1) Bardzo fachowy i miły zespół. Nowa karetka z profesjonalnym sprzętem. Katarzyna