Danuta - opinia (1) Bardzo miła Pani , która przyjmuje zamówienia. Kontaktowa, kompetenta, a... Danuta Natalia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obslugi. Transport przebiegl komfortowo o w milej... Natalia Profesjonalna firma! (1) Witam .Miałam okazję poznać Panow Ratowników z Państwa firmy.Konkretnie... Małgorzata Kowalska pielęgniarka
Transport Warszawa - Trójmiasto (1) Bardzo punktualni i obsługa wręcz wspaniała. Przetransportowali starszą osobę... Krzysztof Profesjonalna firma (1) Zleciłem transport lotniczy taty z Krety do Gdańska. Zlecenie było w piątek a... Borys Rzetelna firma. Gorąco polecam! (1) Z całą pewnością mogę polecić firmę Nord Ambulanse wszystkim potrzebującym.... Dominika Polecam (1) Z czystym sumieniem polecam! Transport Szczecin-Gdańsk odbył się bez zarzutu.... Ania Prywatna opieka medyczna podczas koncertu (1) Z usług firmy korzystaliśmy w zakresie prywatnej opieki medycznej dla Artysty... ART4FUN s.c. Nord Ambulanse jest niasamowity!!! (1) Nie jestem w stanie wyrazic slowami jak niesamowita i profesjonalna jest... Karolina Kelleher Pełen Profesjonlizm! (1) Jestem bardzo zadowolony z pomocy Firmy NORD AMBULANSE. Musiałem stawić się... Arkadiusz Jola (1) Wspaniała ekipa. Szybka, jasna bardzo profesjonalna obsługa, transport z... Jolanta Rzetelna firma - polecam (1) Bardzo profesjonalna firma. Expresowy czas realizacji usługi - transport z... Paweł Błażej (1) Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej firmy. Kontakt bardzo szybki i jasny.... Błażej Rafal (1) Jechałem że szpitala do domu był kierowca i sanitariusze bardzo mili i uprszejmi Rafal Nord Ambulanse Trasport Medyczny (1) Mój Tata był wieziony przez nich z Danii do Polski ,bardzo dobra opieka... Michał Nord Amulanse - kwintesencja profesjinalizmu (1) o firmie można pisać wyłącznie w samych superlatywach, zarówno w momencie... Iwona Dziękuję Nord Ambulanse (1) dziękuję bardzo Nord Ambulans za przewiezienie mojej Mamy drogę lotniczą z... Karolina Sowińska Dziękuję (1) Dziękuję Ratownikom z firmy Nord Ambulanse za uratowanie życia mojej Mamy... Barbara Kaczyńska Nord Ambulanse (2) Polecam wszystkim usługi Nord Ambulanse. Miła obsługa, bardzo profesjonalny... Iwona H. Profesjonalna obsługa (1) Bardzo sobie chwalę współpracę z firma NORD AMBULANSE przy przewozie mojej... Marcin Rolemba
1