Marcin Stachowiak - ocena (1) Jestem ratownikiem medycznym. Mój tata z bólem w klatce piersiowej poszedł do... Marcin Stachowiak Natalia - opinia (1) Serdecznie polecam, przemili, ludzcy ratownicy. Dziękuje za komfortowy... Natalia Beata z Karwin - opinia (1) Z Nord Ambulanse odbyłam 20 kolejnych podróży towarzysząc mojemu Tacie w... Beata z Karwin
Kasia - opinia (1) Idealnie, sympatycznie, bardzo polecam. Kasia Córka - opinia (1) Nord Ambulanse, to najlepszy transport medyczny. Bardzo uważnie biorą pod... Córka Transport Warszawa - Trójmiasto (2) Bardzo punktualni i obsługa wręcz wspaniała. Przetransportowali starszą osobę... Krzysztof A - opinia (1) Bardzo pomocni, rzeczowi i uprzejmi. Dziękuję za pomoc A Stefan - opinia (1) Polecam usługi tej firmy. Realizowali transport mojej mamy z domu do... Stefan Gabriela M. - opinia (1) Bardzo zaangażowani ratownicy, pełni empatii do starszych osób. Transport... Gabriela M. Danuta - opinia (1) Bardzo miła Pani , która przyjmuje zamówienia. Kontaktowa, kompetenta, a... Danuta Natalia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obslugi. Transport przebiegl komfortowo o w milej... Natalia Profesjonalna firma! (1) Witam .Miałam okazję poznać Panow Ratowników z Państwa firmy.Konkretnie... Małgorzata Kowalska pielęgniarka Profesjonalna firma (1) Zleciłem transport lotniczy taty z Krety do Gdańska. Zlecenie było w piątek a... Borys Rzetelna firma. Gorąco polecam! (1) Z całą pewnością mogę polecić firmę Nord Ambulanse wszystkim potrzebującym.... Dominika Polecam (1) Z czystym sumieniem polecam! Transport Szczecin-Gdańsk odbył się bez zarzutu.... Ania Prywatna opieka medyczna podczas koncertu (1) Z usług firmy korzystaliśmy w zakresie prywatnej opieki medycznej dla Artysty... ART4FUN s.c. Nord Ambulanse jest niasamowity!!! (1) Nie jestem w stanie wyrazic slowami jak niesamowita i profesjonalna jest... Karolina Kelleher Pełen Profesjonlizm! (1) Jestem bardzo zadowolony z pomocy Firmy NORD AMBULANSE. Musiałem stawić się... Arkadiusz Jola (1) Wspaniała ekipa. Szybka, jasna bardzo profesjonalna obsługa, transport z... Jolanta Rzetelna firma - polecam (1) Bardzo profesjonalna firma. Expresowy czas realizacji usługi - transport z... Paweł