Martyna Zawadzka - ocena (1) Pompa ciepła zamontowana w 3 tyg od podpisania umowy, ekipa sobie szybko i... Martyna Zawadzka Adam - ocena (1) Brak serwisu, brak kontaktu z klientem, olweka po podpisaniu umowy, problemy... Adam Monika - ocena (1) Fachowa obsługa, sprawny montaż. Zdecydowanie polecam Monika
Joanna - ocena (1) Polecam firmę Nord Energy! Zastanawialiśmy się nad fotowoltaiką dłuższy... Joanna Sylwia - ocena (1) Bardzo polecam. Konkretne informacje, szybka i profesjonalna realizacja,... Sylwia Barbara - ocena (1) Bardzo miły Pan Igor ,wytłumaczył ,wyliczył,załatwił migiem.Z powodu złej... Barbara Jacek - ocena (1) Opinia wystawiona na prośbę Pana Łukasza. Jestem zadowolony z jakości montażu... Jacek Mirko - ocena (1) panele były na dachu 3 dni od podpisania umowy i naprawdę wszystko pięknie... Mirko Agnieszka Sz. - ocena (1) Bardzo polecam firmę Nord Energy , profesjonalny przedstawiciel który... Agnieszka Sz. Mariusz - ocena (1) Współpraca z ta firma to czysta przyjemność. Szybki montaż i kontakt z firma... Mariusz Adam i Aga - ocena (1) Pan Krzysztof podszedł bardzo profesjonalnie do tematu tak jak nam... Adam i Aga Antoni - ocena (1) Firma zaopiekowała się mną rewelacyjnie. Przedstawiciel rzetelnie przekazał... Antoni Stefan Batory - ocena (1) Świetna firma, pomocna ze wszystkimi możliwymi rzeczami jestem zachwycony... Stefan Batory Henryk - ocena (1) Polecam szybko sprawnie kompleksowo wykonana usługa Henryk Bartosz - ocena (1) Profesjonalna firma! Bartosz Krzysztof - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług oraz kontaktu z firmą. Mogę... Krzysztof