Nord Optyk

Salony optyczne

Gdynia, Gniewska 21

Polecam (1) Z usług salonu korzystam już kolejny raz i zawsze wychodzę bardzo zadowolony... Miro Bardzo zadowolony klient (1) Moje pierwsze okulary bardzo uprzejmie i profesjonalnie zostały dobrane... krysiek Serdecznie polecam :) (1) Optyk bardzo sympatyczny i profesjonalny, zarówno w zakresie badania wzroku... Ala
Profesjonalnie i miło (1) Badanie przeprowadzone profesjonalnie, fajny wybór oprawek, a przede... Danusia super (1) miła i sprawna obsługa oraz duży wybór naprawdę ładnych oprawek. polecam Ewa mi pasuje (1) wzrok zbadany okulary dobrane - głowa nie boli - szkoda tylko że taki mały... vvons Profesjonalnie i miło (1) Pełny profesjonalizm. Moja mama na nowo uwierzyła w fachowców. Zarówno dla... Jacek Fachowiec (1) Po krótkiej rozmowie, można stwierdzić, że mamy przed sobą fachowca w tej... Wicek Solidnie i profesjonalnie (1) Bardzo sympatyczna i fachowa obsługa. Warto polecić Roza Tak powinno być wszędzie (1) Cóż, miło oceniać fachowca, miło być fachowo obsłużonym. Fajnie, że są takie... sajgon Godny polecenia (1) Razem z córką i mężem korzystamy od 2 lat z fachowej pomocy Nord Optyk.... Beata Zadowolony (1) Facet potrafi zrobić rzeczy indywidualne, np. okulary do jazdy na motocyklu... Anol Przyjemna firma (1) Jestem klientem tego optyka już od 2 lat . Bardzo pomocny i cierpliwy Pan ,... Anonim Super, pełen profesjonalizm. (1) Serdecznie polecam. Miła obsługa, profesjonalizm i przystępne ceny Voitass najbardziej pomocny i kompetentny optyk w trójmieście (1) jednym słowem Profeska a do tego jeszcze miła atmosfera i co najważniejsze w... Wilczek Wspaniały zakład optyczny, gorąco polecam (1) Z usług Pana Macieja korzystałem już kilkakrotnie. Wspaniały sprzęt służący... M@rek Jestem mega zadowolony (1) Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa, duży wybór oprawek. Naprawdę... Krzysiek mogę polecić (1) byłam w salonie 2 dni temu i po wielu przejściach z różnymi salonami polecam.... ania