Kamila - ocena (1) Świetna obsługa, wszystko wykonane bardzo profesjonalnie i sprawnie. Rzeczy... Kamila Krzysztof - ocena (1) Miła, profesjonalna obsługa. Pranie nigdy nie było tak czyste. Krzysztof Basia H. - ocena (1) Obsługa pierwsza klasa, bardzo pomocna, jakość usług jak w rankingu Basia H.
Małgorzata - ocena (1) Świetna pralnia, super obsługa, przemiły personel. Małgorzata Hewittjoanna@ gmail.com - ocena (1) Dziękuję bardzo! Moja sukienka wygląda jak nowa. Szybko, sprawnie a do tego... Hewittjoanna@ gmail.com Adam - ocena (2) Dzień dobry, polecam pralnię Norel. Profesjonalna obsługa , szybka... Adam Sylwia - ocena (2) Profesjonalna pralnia. Zadanie trudne ; do czyszczenia uchikake - tradycyjne... Sylwia Michal - opinia (2) szybko sprawnie i w przystępnej cenie. Bardzo miła obsługa. Korzystałem z... Michal Romuald - ocena (1) Polecam.bardzo profesjonalna robota; Moje codzienne potrzeby na białe... Romuald Krystyna Malarek - ocena (1) Super obsługa, mimo swiątecznego natłoku Panie ekspresowo wyprały i... Krystyna Malarek Max GD - ocena (2) Dawno nie mialem tak dobrze wyprasowanych koszul, polecam! Max GD Renata G. - ocena (2) Szybko i profesjonalnie plus bardzo miły i pomocny personel. Byłam pierwszy... Renata G. Krzysiek - ocena (2) Korzystam z usług tej pralni od paru lat. Najczęściej oddaję do prania moje... Krzysiek Malwina - ocena (2) Oddałam kurtkę puchową do czyszczenia chemicznego, wszystkie zabrudzenia... Malwina emilka - ocena (2) Świetna obsługa, super jakość. Byłam pierwszy raz i będę wracać. Oddałam... emilka Marta - ocena (2) Pralnia z tradycjami i rewelacyjnym podejściem do klienta. Bez dwóch zdań... Marta Renata - ocena (2) W moim niewielkim pensjonacie staram się zapewnić gościom najwyższy standard.... Renata Kamila - opinia (1) Korzystam z usług tej pralni od lat. Zawsze jestem bardzo zadowolona z... Kamila Ania - opinia (1) Super obsługa, miła i profesjonalna. Korzystam z tej pralni od lat i nigdy... Ania Polecam pranie sukni ślubnej (1) Jestem bardzo zadowolona z usług pralni Norel. Kupiłam używana suknię ślubną.... Małgorzata