Skakanka - opinia (1) Panowie kiedyś montowali mi alarm w starym mieszkaniu. Obecnie zakończyli... Skakanka Darek - opinia (2) Firmę Norel cechuje bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. Usługi wykonuje... Darek Patryk Buszyński - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy usługi firmy NOREL każdemu! Patryk Buszyński
Kamil - opinia (1) Profesjonalnia firma! Zamontowany alarm działa bez zarzutu. Do tego połączyli... Kamil Dom jak z bajki (1) Panowie doradzili i pomogli z dopasowanie systemu do moich oczekiwać. Jestem... Norbert Elaszowicz - opinia (1) Bardzo dobra firma. Jakość usług taka jak u wszystkich, ale za to zawsze... Polecam! (1) Poproszony o wyrażenie opinii z czystym sumieniem daję 100% pozytyw.... Tomasz Zdanowicz Polecam (2) Wszystko działa, profesjonalna obsługa Janek System Kontroli Dostępu ROGER oraz monitornig (1) Wystarczył jeden telefon ! Profesjonalne podejście, praca wykonana zgodnie z... Krzystof Wasilewski Superfirma! (1) Polecam i pozdrawiam! XwR Zabezpieczenie obiektu (1) Firma wykonała u nas zabezpieczenie hali magazynowej i części biurowej.... Anna Zadowolony (1) Naprawdę fajny kontakt, nie zostawili mnie z jedną ofertą i koniec.... Bartosz