Normalka

Patrząc na opinie poprzedniczek spodziewałam się rewelacyjnej usługi.Szczerze powiem normalka.Miłe panie, standardowa obsługa.Bez rewelacji ale tez bez obciachu.Dla mnie standard bez szału.Jeszcze jedno jak dla mnie drogi salon.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Normalka

w innym salonie za pół ceny ,i fryzura taka sama
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Normalka

Hm, pewnie jest Pani młoda lub niewiele salonów poznała Pani dotąd. Ja mam już"swoje lata":) i wiem,że o salon oferujący taką jakość usług wcale nie jest łatwo. Salon Pani Doroty i Pani Dari zdecydowanie unosi się wysoko ponad przeciętną i z perspektywy swoich doświadczeń uważam,że Pani opinia jest niesprawiedliwa (być może wcale nie intencjonalnie, a z racji wąskiej perspektywy).
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Normalka

Normalka- zapewne racja; mieszkam w pobliżu salonu i żadnych opinii na ich temat jak dotąd nie słyszałam, ani pozytywnych ani negatywnych. Natomiast co mnie drażni to palący papierosy personel przed salonem - cały obrzydliwy smród z papierosów kierowany jest wprost w twarze przechodniów. Mam na myśli zwłaszcza jedną panią... Jako, że widzę te panie bardzo często na tzw. dymku wnioskuję, że nie mają zbyt wielu klientów i umilają sobie czas smrodząc..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3