Witold Ogiegło - Notariusz

Kancelarie notarialne

Gdańsk, Romana Dmowskiego 15/7

- - ocena (1) Bardzo dobry notariusz. - Lucyna - ocena (1) Pan notariusz jest profesjonalny i normalny. Lucyna Właściwa osoba, (1) Współpracuję od lat z panem Witoldem, nigdy się nie zawiodłem i szczerze... Łukasz Wydrowski
Bardzo Dobra (1) 3 razy robiłem Akt Notarialny i jestem Zadowolony Szybko i Sprawnie i Cenowo... Mirosław Bem Profesjonalista (1) Najlepszy Notariusz jakiego w życiu widziałam. Chciałabym spotykać samych tak... Zabba SZCZERZE NIE POLECAM ! (1) Odradzam jakikolwiek kontakt i załatwianie spraw z tą Kancelarią... niezadowolony klient Notariusz - rewelacyjny!!! (2) Z usług tej Kancelarii Notarialnej miałam okazję korzystać wielokrotnie i... KS Omijajcie szerokim łukiem! (1) Notariusz nie ma pojęcia jak działają księgi wieczyste, nie wie jak... klient NIWYCHOWANE PANIENKI !!!!!!!! (3) muszę powidzieć ,że osoby odbierające telefony sa nad wyraz nieprzyjemne !!!... kujawa leszek Pracownicy (1) Panie pracujące w "kancelarii" tego notariusza są poniżej .... Niemiłe,... jj Niekompetentni pracownicy (1) Pierwsza wizyta super -pełen profesjonalizm ,druga -porażka .Pan notariusz... mika