Natalia - ocena (1) Bardzo polecam Pana Partyka. Przedsiębiorca jest solidnym, życzliwym i... Natalia EwaSz - ocena (1) Polecam firmę Nova jeżeli planujesz duży remont obejmujący ściany, sufity,... EwaSz Joanna - opinia (1) Jeżeli ktoś planuje "remont generalny" (zrywanie podłóg ,skuwanie tynków i... Joanna
Paulina - opinia (1) Współpraca z Panem Patrykiem to czysta przyjemność . Terminowy, punktualny,... Paulina Anna - opinia (1) Firmę p. Patryka wybrałam na podstawie opinii internetowych i szczerze mówiac... Anna Alicja - opinia (1) Serdecznie polecam firmę Nova szczególnie osobom, które chcą wykonać remont... Alicja Michał - opinia (2) Nie można mieć zastrzeżeń do firmy NOVA. Profesjonalnie podejście do tematu... Michał Kancelaria RBR - opinia (1) Firma Nova wykonała kompleksowy remont naszego 140-metrowego biura... Kancelaria RBR Patrycja - opinia (1) Nic dodać nic ująć . Fachowo i dobrze. Polecam Patrycja Krzysztof N. - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Projekt był ambitny, ilość samego oświetlenia... Krzysztof N. Janusz Warnke - opinia (1) z czystym sumieniem mogę polecić Pana Patryka i jego ekipę z firmy Nova.... Janusz Warnke AleBrowar Sopot - kompleksowe wykonanie prac remontowo budowlanych (1) Nova - wykonywała generalny remont lokalu gastronomicznego 100m2. Współpraca... Michał Saks Wykończenie mieszkania deweloperskiego w Gdańsku (2) Skorzystałem z usług firmy Nova przy wykończeniu deweloperskiego mieszkania o... Andrzej Bezproblemowy remont mieszkania (2) Gorąco polecamy tą firmę - zgrana ekipa fachowców ze wszystkich branż, prace... Magda W końcu jest tak jak powinno być (2) Szybko i sprawnie. Bez pijących i palących pracowników, bez ściemniania i... Kuba Bardzo sprawna praca i organizacja (2) Prace wykonane w nadspodziewanie szybkim tempie i z dużą starannością. W... Tomek Kompleksowy remont mieszkania w Gdyni (1) Z wielką przyjemnością polecam firmę Nova, z której usług skorzystalismy w... Krzysztof osuszenie budynku w Gdyni (1) zleciłem osuszenie willi w Orlowie. Robota wykonana szybko solidnie i bez... Łuki Fachowcy (1) Zleciłam firmie wykonanie remontu garażu. Po jego oględzinach właściciel... asia remont mieszkania, zmiana paneli (1) Korzystałem z usług firmy przy remoncie generalnym mieszkania. Jestem... Tomek N.