Nowa Lęborska od Górskiego

Temat dostępny też na forum: Inwestycje i deweloperzy Nowa Lęborska
CZy tkos widzial plany dotyczace nowej budowy Górskiego przy Lęborskiej bo na strone sa tylko opisy a juz biura nieruchomosci sprzedaja mieszkania. Podobno chca postawic az 5 budynkow do 7 pietra. Gdzie one sie zmieszcza na tym terenie po starej przychodni sportowej. Stracimy przestrzen i bede sobie z sasiadem piatke przybijala przez okno. Masakra.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Rzeczywiście masakra...Współczuję tym, którzy mieszkają w bloku przy Szczecińskiej. Ja mam mieszkanie w 4-piętrowych po drugiej stronie baraku, w którym był kiedyś dentysta. Mam nadzieję, że dzięki drzewom przed moimi oknami nie będę widziała tego kołchozu. A jeśli będzie widać sąsiada, to nie pozostanie mi nic poza sprzedażą mojego mieszkania i wyprowadzką....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Może tak zle nie będzie. Przynajmniej nie będzie już widać tych meneli, którzy codziennie tam pili tanie wina i zakłócali porządek.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

barak z dentysta tez maja roabierac,
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Już wielka hałda ziemi jest i teren został zrównany.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

A ja bede paczal z 12 pietra na nowobogackich :) Swoja droga troche szkoda boiska, jakie bylo takie bylo, ale dzieciaki mialy gdzie malowac kreda, kopac pilke, uczyc sie jezdzic na rowerze :( No ale coz, jest motywacja, zeby ruszyc sie w ladniejsze tereny, np do parku nadmorskiego.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

I na co popaczysz w parku?;-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Prace zostały wstrzymane bo podobno znalezli jakies tunele ktore uniemozliwiaja budowe podziemnych garazy wiec tak szybko budowy nie bedzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Krwiożerczy deweloper zabral nam miejsce do picia i imprezowania. Bardzo dobrze że są trudności. Na pochybel górskiemu!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Hot spota zlikwidowali.Nasza miejscówka do picia alkoholi.A tu już wykopy i fundamenty robią pod pierwsze budynki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Fundamenty zalewają i coraz więcej wykopów jest. Mury pną się w górę szybko. Na Szczecińskiej też, przy skrzyżowaniu Kołobrzeska Grunwaldzka ma być nowy wieżowiec alchemików. Za Olivią i wogóle sporo tego jest. Za komuny to u tak więcej wybudowano. sic!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Pierwszy blok w stanie surowym już jest.
Sześć pięter ma.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Całe szczescie ze tylko ma szesc pieter bo by mi zaslonil widok z wiezowca
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

A co to ma do rzeczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Byliśmy z żoną na budowie, oglądaliśmy mieszkanie 53m2 w IIIkw. 2016 mają być odbiory pierwszego budynku. Działka nie jest duża, robią podwójne hale pod budynkami, bloki będą blisko siebie ale generalnie wrażenie pozytywne. Na szczęście nie będzie lokali usługowych na parterach. Zależy nam na Przymorzu albo Zaspie. niestety wszędzie ceny za m2 wysokie. Trochę znam się na budowlance i wygląda to na razie ok. Budowlańcy zasuwają aż miło. Zobaczymy jak będzie przy wykończeniu.
Miałem już mieszkanie od inpro i ekoloanu wiec jakieś tam doświadczenie z deweloperami mam.
Po świętach jestem umówiony na oglądanie "kwartału akademickiego" od inpro i wtedy podejdziemy decyzje. Od Górskiego dostaliśmy 15tys. rabatu, zobaczymy co da inpro. Jest jeszcze Idea w pobliżu ale nie podoba nam się. pozdrawiam Tomek
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

no i jak ?mieszka tam ktoś ? dajcie znać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Jeden budynek jest zbudowany stan surowy zamkniety a pozostale sie buduja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Człowieku, jeśli tobie miło patrzeć na to, że ktośmusi zasuwać jak dziki osioł, by mieć z czego żyć no to na serio, dobrze, że nie mam z tobą do czynienia, bo normalnie strach. Na serio pasjonuje Cię buowanie swojej pozycji i życia na czyimś wyzysku, ciężkiej i niebezpiecznej pracy?? Masz zupełnie wyprany przez kasę mózg. To trzeba przyznać. Jak można być tak wyrachowanym i ślepym?? Ale właśnie takie wyprane z poczucia sprawiedliwości, zmaterializowane mózgi, napędzają koniunkturę deweloperów. Masakra. Dobrze, że ludzie mają pracę, ale każdy z nas powinien tą pracę i tych ludzi szanować Moja rada: pozasuwaj tak do końca życia. A wtedy i mi będzie miło. Bardzo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

I jaka decyzja ostatecznie zapadła? Tez zastanawiam się albo nad Lęborską albo nad kwartałem, Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Tylko pierwszy blok jest na ziemi kupionej przez górskiego, reszta jest na wieczyste użytkowanie. Więc opłaca się kupować mieszkanie które będzie oddane 30 września 2016.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

z tego co widze co sie dzieje na budowie(mieszkam obok) to raczej nie beda mieszkania oddane we wrzesniu 2016, w informacji od Górskiejo jest mowa o koncu 2017 roku i to jest bardziej realne. Mogą przez dwa miesiace skonczyc pierwszy blok i co pozwola ludziom mieszkac na placu budowy, chyba nie. Dla nas mieszkancow okolicznych blokow wazne jest to aby ta budowa skonczyla sie jak najszybciej. Odkad sie zaczela nie mozna spokojnie sobie pospac w sobote.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Tylko jeden blok ma być ukończony w 2016.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

kupiliśmy mieszkanie w budynku który ma być oddany do końca września, Górski twierdzi że nawet koniec sierpnia, , budynek pewnie zdążą zrobić, teraz kończą elewacje i wykończają klatki schodowe, troche martwi mnie droga dojazdowa i miejsca parkingowe? ........ale pożyjemy zobaczymy
tez zastanawialiśmy sie nad kwartałem od inpro ale wybraliśmy nową lęborską , zadecydował układ mieszkania, cena i wygląd budynku bardziej nam odpowiada, poza tym ta strona kołobrzeskiej wydaje nam się spokojniejsza ....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

też kupiłem mieszkanie w klatce A.

Czemu :
- jest to 250 metrów od droższej inwestycji na oliwie Impuls
- ogromne balkony
- narożne mieszkanie
- termin oddania
- ten blok jest na gruncie dewelopera a nie na wieczystym użytkowaniu.

Wcześniejszej w blokach wynajmowałem mieszkanie i żyło mi się dobrze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

w Oliwie jest IDEA...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Oddanie koniec siepnia, to jakies zarty jak by pracowali dzien i noc do do konca sierpnia nie skoncza a gdyby nawet to gratuluje mieszkania na budowie bo miedzy budynkiem na Szczecinskiej a nowo postawionym ma byc jeszcze jeden zbudowany
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Koniec września, nie sierpnia.

Coś za coś chce się mieszkać w nowym to mieszka przez jakiś okres na placu budowy chyba że łyknie sięostatnie mieszkanie z inwestycji :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Pan mareczek chyba nie byl na placu budowy i nie widzial co tam sie dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Też kupiliśmy mieszkanie na nowej lęborskiej, jestem budowlańcem i termin koniec września jest jak najbardziej realny, byłem na budowie w zeszłym tygodniu i tak jak pisano powyżej kończą klatki, piwnice i został teren zielony. wszystko można zrobić spokojnie w 2mc. to że teraz jest tam burdel nie oznacza zę się nie wyrobią. położenie kostki brukowej na takim odcinku zajmuje dwa tygodnie.
zresztą rozmawiam z ludźmi na budowie i górski teraz kończy inną inwestycje wiec tam przerzucili większość ekip a później przerzucą na lęborską. bez ciśnienia. pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

To chyba pisze Pan o zupelnie innej budowie, jakie tereny zielone jaka kostka brukowa tam jest jeden wielki pitolnik. Mieszkam w bloku obok codziennie widze co tam sie dzieje i jakos nie wierze w to co Pan opisuje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

spokojnie zobaczymy we wrześniu. widzi Pani z okna nieuporządkowany teren budowy co jest normalna sprawą na 3mc przed oddaniem, a nie widzi Pani tego co jest o wiele ważniejsze czyli np. zrobionych instalacji wewnątrz budynku,
ten wielki pitolnik jak to Pani określiła będzie porządkowany na samym końcu, taka jest zasada na budowie,
tak jak powiedziałem położenie kostki to jest max 2 tygodnie i to się robi na końcu bo zakończeniu prac elewacyjnych. trawe kupuje się w rolce i rozłożenie jej trwa tydzień. nie bardzo rozumiem po co Pani się tak podnieca tą budową skoro nie kupiła Pani tam mieszkania? pozdrowienia dla przyszłej sasiadki
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

ta budowa od kilku miesiecy nie daje nam normalnie żyć, halasy od 6 rano przez caly tydzien na balkonie gruba warstwa pylu ledwie sprzatne juz jest brudno czujemy sie z sasiadami ze to my mieszkamy na placu budowy, cieszyla bbym sie jak to sie szybko skonczy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

rozumiem Panią doskonale, to faktycznie jest bardzo uciążliwe, dla wszystkich byłoby optymalnie gdyby ta budowa skończyła sie jak najszybciej, niestety dla starych i nowych mieszkańców całość potrwa pewnie do końca 2017r. łącznie z remontami mieszkań.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

witam, zastanawiam sie nad zakupem mieszkania w tej lokalizacji - budynek A3- zastanawia mnie tylko dlaczego tak dużo mieszkań w tym budynku jest jeszcze wolnych?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Chyba B3 ?

Zostały tylko duże mieszkania na sprzedaż ?

Chodzi Tobie o budynek już oddany ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

a ktoś z Państwa odebrał już mieszkanie? jak to wygląda? ściany proste? jakieś reklamacje, jak stolarka okienna? jak ogólnie z Górskim?
myślimy nad kupnem tu mieszkania w IIkw. 2017
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Okna plastikowe 3 szybowe firmy Bertrand.

Co do usterek:

W łazience miałem trochę krzywy sufit .
Brzydkie spawy poręcz na balkonie bo niby wszyscy specjaliści od tego robili metropolitalną. (ale w ciągu tygodnia poprawili)

Czego nie mogę zarzucić. Każdą usterkę po ODEBRANIU przychodzili naprawić w ciągu tygodnia. Słyszałem inni deweloperzy po odebraniu mają już klienta gdzieś.

Co mi się nie podoba to fakt ze klatka chodowa i winda słabo zabezpieczona kiedy ludzie urządzają mieszkania.
To, że pustostany nie są ogrzewane minimalnie tylko obieg do kaloryfera jest zamknięty.

Z plusów: szerokie miejsca parkingowe, tv dvb-t, duże balkony (18 m2 mój balkon), garderoby w mieszkaniach, kuchnie osobne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

To jest bardzo dobre pytanie, lecą tygodnie a mieszkania cały czas pozostają bez nabywców. Fakt, że otoczenie bloków jak za takie pieniądze nie zachęca do kupna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Bierz w A3 bo inne to wieczysta dzierżawa i podatki będą wyższe ,szczególnie za miejsce w hali garażowej.Tak swoją drogą to mieszkania na wieczystej dzierżawie powinny być tańsze niż na własnościowej działce.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Tylko jedno mieszkanie poniżej pół miliona jest na sprzedaż w oddanym bloku.

Moim zdaniem jak ktoś ma już dużo pieniążków to nie kupuje mieszkania na przymorzy tylko lepszych dzielnicach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Mieszkałam już na Przymorzu, Osowej i na obrzeżach. Chętnie wracam na Przymorze pomimo, że to blokowisko. Ale wszędzie jest blisko - las - morze - zakupy, pełna infrastruktura dookoła. No i nie nabudują wokół już nic więcej, bo się po prostu nie da. Lokalizacja osiedla - jak dla mnie 100%, niewiele krzywizn przy odbiorze, nie ma się czego czepić...a budowa wokół... cóż każdy ma oczy otwarte i wiedział co będzie wokół. Pozdrawiam nowych sąsiadów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowa Lęborska od Górskiego

Wymóg UE to utrzymanie temperatury powietrza 16 stopni, więc kaloryfery muszą mieć ograniczniki na min. 2 stopień.

To jest od 3 lat, więc jeśli pustostany cię nie grzeją, to cię chłopie ktoś na grubą kasę za metr zrobił w jajo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam mama zamiar kupić mieszkanie w bloku B 4 -dwupokojowe to przy windzie czy ktoś może coś mi powiedzieć na temat tego mieszkania -czy na przykład nie słychać windy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma szans abyś słyszał/a windę bo są to windy cichobieżne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam ścianę łóżka przy szybie od windy. Nic nie słychać. Słychać jak drzwi otwierają się od windy na klatce. Słychać sąsiadów w pionie z przewodów wentylacyjnych co jest normalne w nowym budownictwie. Jeżeli masz jakieś pytania to wal śmiało.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiłam mieszkanie w bloku B3 i jest sporo usterek, jak to u pana wyglądało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie też było sporo usterek. Co do prostych ścian to zawsze się znajdzie coś. Ja jakoś nie wierze w idealność żadnego dewelopera. Szkoda, że to się dzieje w mieszkaniu w tej cenie. Co do usterek to: brzydkiej jakości spawy na poręczach na balkonie, pływające płytki na balkonie, brak pionów w narożnikach. Ale co nie mogę powiedzieć na każdą reklamacje ktoś dość szybko przychodził. Co mnie denerwuje to fakt, że części wspólne są słabo wykończone.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mieszkam na parterze, ale zastawia mnie izolacja od garażu podziemnego bo dość mocno ciągnie od podłogi.

Dzisiaj chyba puścili wyciąg ppoż bo na osiedlu i w okolicach chuczy od wentylacji.

Poza tym wszystko ok. Troche zimno bo ściany nie dogrzane i plac budowy dookoła. Hałasu od windy nie ma, tylko tak jak kolega wspomniał z wyciągów went.

Jeszcze brama troche piszczy przy otwieraniu, ale ostre mrozy były i ma sie pojawić serwis.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie, te nieszczęsne alarmy, czasami zdarza mi się pracować z domu i w tym miesiącu były już dwa alarmy p.poż. czy ktoś ustalił przyczynę? Wentylacja na maxa głośno dzisiaj w sasiednim budynku, w hali garażowej B3 to samo. Niestety brak konkretnej osoby od 'administrowania' wszystko idzie na adres reklamacje. Trzeba założyć szybko wspólnotę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi sie, ze ktos mogl wcisnac przycisk ppoz na klatce przy wejsciu bo cos akurat tam montowali i sprzatali albo typowy test. Pare razy widzialem opadniete kurtyny ppoz w garazu. To chyba powiazane. Wydaje mi sie, ze wyciag odpalili z garazu pod B3 i slychac wentylator az z dachu tego bud. A halas niesie sie przez echo po calym osiedlu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Windę słychać ,ale nie uciążliwie.Bardziej wszystkich mieszkańców, którzy pod twoimi dzwiami się schodzą.Obcasy pań ,chichy i głośne rozmowy itp.Ale każdy ma inną wrażliwość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mamy mieszkanie na parterze i jest bardzo zimno od garażu wiele tempertatura na klatce jak na zewnątrz na pozostałych piętrach sauna muszą coś z tym zrobić za mały grzejnik brak grzejnik za klatce do hali i ciekawi mnie izolacja . Koleżanka z nadzoru musi żebyśmy sprawdzili plany ocieplenia bo tak nie może być , że odkręcimy grzejniki na 6 i będziemy płacić i jeszcze za ogrzewanie klatki 50zł (chyba za zimne lodowate powietrze albo za saune na górze oni nie muszą odkręcać ogrzewania otworzą drzwi na klatkę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie prawo fizyki.
Ciepłe powietrze jest lżejsze i unosi się ku górze, a zimne lżejsze ku dołowi. :)
Partery są tańsze na starcie, a droższe i bardziej uciąźliwe w dalszej eksploatacj.
Takie życie ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hej,

Też wkrótce będe nowym mieszkańcem osiedla, a konkretnie budynku B5. Pomyślałem, że przydałoby się forum, więc stworzyłem dla łatwości komunikacji.
http://nowaleborska.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę o rozreklamowanie tego forum u sąsiadów. Bo jak nakleiłem info o nim w windzie w sobotę wieczorem to już w niedziele z rana jego nie było.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mareczku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problemy i opinie mieszkańców o osiedlu znajdziesz na http://www.nowaleborska.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O dzieki info. Jaki jest czynsz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno 400zl to drogo jak za kawalerke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na tym forum ktoś napisał ile czynsz wychodzi. Mi w wielkiej płycie (bez funduszu remontowego wychodziło drożej)
Oczywiście nie liczę opłat za hale garażową bo za wygodę się płaci.
Jako mieszkaniec tego osiedla mogę powiedzieć, że mamy podpisać umowę o energie elektryczną z Ergo Energy, a chciałbym w energii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jest ktoś w stanie obiektywnie się wypowiedzieć na temat inwestycji. Sam już nie wiem co mam myśleć, umowa podpisana, ale nie wiem czy się jednak nie wycofać. Jak wygląda kwestia izolacji akustycznej lokali? na starych inwestycjach górskiego podobno był dramat. Jak wygląda kwestia jakości mieszkań, słyszałem, że tynki i zaprawy używane przez tego dewelopera to najtańszy syf Będę wdzięczny za wszelkie informację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

*** Przyjedz, pochodź po klatkach schodowych, zejdź do hali. Akustyka dobra pomiędzy sąsiadami na piętrze. Góra-dół słychać sąsiadów z kanałów wentylacyjnych ale fizyki nie przeskoczysz. Ścianki działowe na szczecie silka. - Deweloper narzuca swojego dostawce na prąd - ergo energy. Brak możliwości przejścia do Energi. Hala garażowa z możliwością aut LPG co jest plusem, lecz nie jest ocieplona. Osiedle nie będzie całkowicie zamknięte, będzie szlaban, a nie brama, co jest dla mnie dramatem. Z internetem nie ma problemów trzech operatorów, którzy konkurują z cenami (przez co nie jest drogo).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

poważnie? ... osiedle nie będzie całkowicie grodzone? ... dramat !!!
Może uda się przekonać rząd, aby na terenie waszego osiedla zorganizować chociaż jakąś mini bazę wojskową?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak sie niektorych ludzi spotyka to bym postawil warte i jeszcze czolg w garazu. Zasieki tez by sie na niektorych mistrzow parkowania przydaly.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proponuję w takim razie, wyspę bezludną, ... może gdzieś na Pacyfiku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

Sea Park (41 odpowiedzi)

Budynki powstaną w sąsiedztwie największego w Gdańsku parku i terenu rekreacyjnego - Parku...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...