Nowa Letnica

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie blisko plaży w Brzeźnie. W ostatnich latach tereny te przeszły dużą metamorfozę, a budowa obszernej inwestycji mieszkaniowej ma być jej kolejnym krokiem.

W ramach inwestycji planowana jest budowa 2500 mieszkań. W pierwszym etapie powstać ma budynek ośmiokondygnacyjny, Kolejne będą wyższe 11-, 18- ...
więcej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

pytanie

A czy po wybudowaniu nowego osiedla przestanie smierdzieć? Często tu czuć smole. Okna trzeba zamykać. Jak na razie interwencje mieszkańców nic nie pomagają. Wystarczy rano jechać przez Marynarki , smród jak z papowni. Mam nadzieje ze developer zrobi z tym porządek a jeżeli nie to współczuję nowym lokatorom.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 33

:)

ja jestem właściwie non stop i codziennie w tych rejonach jestem.nic nie śmierdzi i nie ma brzydkich zapachów
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 12

potwierdzam pracuję niedaleko starowiejskiej i nic nie "wania"
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

mi też ten teran nie kojarzy mi się z niczym niepokojącym

i fajnie że znalazł się odważna firma która tu buduje mieszkania. przecież lokalizacja jest genialna.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13

Robyg ma nosa do lokalizacji. MI też się podoba ich Nadmotałwie. Tuż przy starówce, nad Motławą
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

człowieku!

to nic nie wania. to są jakieś pomówienia i powtarzanie plotek. Nawet salon samochodowy tu będą budować. A kto chciałby kupować auta w takich okolicznościach o których piszesz?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

co ty za bzdury piszesz, chyba się nawciągałeś tyle butaprenu ,że twój mózg innych zapachów nie rejestruje , a poza tym na bank jesteś pisowcem obrażonym ,że ci g*wno w życiu wyszło
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

ja też tu mieszkam i nie zauważyłam takich akcji... co prawda, nasz sąsiad spełniałby warunki, ale powietrze zdecydowanie jest normalne i nie śmierdzi nic...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

To jest smród impregnatu torów kolejowych.
Jakbyś nie zauważyła mamo, to przed klatką budują ci potężną bocznicę kolejową.
Dojdą zapachy chemii i innych przewożonych substancji, niektórych - mocno wybuchowych.
A w dodatku zawsze wiatr wieje z zachodu.
Trzeba było myśleć przy kupowaniu...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak tak, i maszty 5G będą rozsiewać koronawirusa. Nie zaobserwowałem nic, o czym Pan pisze i mogę tylko pozytywnie wypowiedzieć się o osiedlu, polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

mi tu nic nie śmierdzi - wręcz przeciwnie, mam pachnące i piękne mieszkanie, o którym zawsze marzyłam; strasznie mnie wkurzają frustraci, którym się ewidentnie nudzi i wylewają wiadro pomyj na kogokolwiek i cokolwiek czego zazdroszczą. weźcie się do roboty i kupcie coś swojego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nic nie śmierdzi

mieszkam tu kilka lat i nic nie śmierdzi, może na Marynarki polskiej tak ale w Letnicy nie.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: nic nie śmierdzi

Witam,teraz to ciezko kupic mieszkanie w miejscu gdzie będzie wszystko pasowalo i bedzie eko,na szadólkach śmierdzi,albatros tawer i cztery oceany przy samej ulicy a tam korki i smród spalin,trzy żagle wybudowane są przy liniach wysokiego napięcia. Zawsze cos sie znajdzie nie tak.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 13

Te linie wysokiego napięcia przy Trzech Żaglach nikomu przecież nie przeszkadzają, bo są puszczone pod ziemią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Paskudne bloczyska

i do tego bylejakość robygowa.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 49

Pełna zgoda, Nowa Letnica to będzie gigantyczne blokowisko niestety....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 18

Ja myślę inaczej... może i bd spore bloki ale przynajmniej nie będzie to 'sam beton' - jaki ma teraz miejsce na Morenie, tam oprócz bloków nic nie ma, żadnego parku, żadnej zieleni...nie mówiąc już nic o morzu...
Uważam że Nowa Letnica to zdecydowanie lepszy kierunek niż Morena czy okolice obwodnicy.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 14

kierunek fajny

zresztą fajny kierunek w stronę morza na jakiś potencjał, a na tym osiedlu go czuć.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

to osiedle nie będzie ani gigantyczne, ani nie będzie blokowiskiem, czasy swobodnej architektury dawno minęły:) akurat zajezdnia wygląda smakowicie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 12

Osiedle ładne, nie ma co mówić. Poza tym jesteśmy w mieście.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

ani gigantyczne ani blokowisko

wejdź na ich stronę i sam sie przekonasz. maja plan osiedla a tam jest wszystko narysowane czarno na białym.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

serio?

bloki bedą, zgoda, ale ze sporymi odstępami i wcale nie dużo ich. Jak na dzisiejsze "standardy" budowlane będzie kameralnie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Człowieku żyjesz w mieście i to wielkim. Wiec pomyśl światowo! jak na miasto to są spore odległości. Poza tym blisko będziesz miał do osiedlowych sklepików . A to jest duży plus. Jak dla mnie ok . Oby takich osiedli było więcej
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

a gdzie te gigantyczne blokowisko?

jakoś na wizkach nie widać takiej gigantomanii,mnie przekonuje bliskość morza
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

pełna zgoda

bliskość morza to atut letnicy, a i kibice będą zadowoleni
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

zainspirowany Twoim wpisem odwiedziłem stronę Robyga, wszedłem w zakładkę Nowa Letnica i doliczyłem się 9 budynków. żadne to gigantyczne blokowisko:(
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8

nikt tu nikogo nie oszukuje

informują o swoich planach czytelnie i przejrzyście. Do takiego standardu robyg już nas przyzwyczaił
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

pełna niezgoda

jak na to co się teraz u nas buduje to osiedle wygląda na całkiem przyjemne i niewielkie- widziałem plan osiedla i wiem co mówię
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

przejedź się w okolicę i zobaczysz wielgachne blokhausy

górujące nad okolicą. Widać je nawet z Brzeźna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chciałbyś widzieć w Letnicy parterowe budynki z czerwonej cegły , z czerwonymi dachami? Pojedź na Kaszuby. Tutaj jest centralna dzielnica nadmorskiego, dużego miasta wojewódzkiego.
Wysokie budynki akurat pozytywnie wpływają na ogólny wizerunek osiedla, dzielnicy i tej części miasta. Zaniedbana i zapomniana Letnica staje się piękną, nowoczesną dzielnicą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Czy paskudne? Rzecz gustu.
Czy bloczyska? No cóż, wieżowiec budują, więc niezbyt można nazwać to bloczyskiem.
Dodatkowo są naprawde spore przestrzenie między budynkami, w porównaniu do innych ich inwestycji, więc... jest dużo lepiej niż Zajezdnia wrzeszcz, mila baltica czy inpro oliwa czy eurostyl zaspa. Też nie jest betonową junglą mieszkań na morenie, gdzie dojazd autem to mordęga, bo oprócz moreny korzysta z tych samych dróg banino i chełm i te wszystkie inne wariaty co Gdańsk rozszerzają z dala od morza. Letnica cóż, zostaje sama, potem nowy port i morze, nic więcej nie zakorkuje tam tak ulic jak biedną morenę, której czas dojazdu wynosi jak z banina.
Bylejakość? No cóż.. to jest wszędzie ^^ czy to inpro, czy inne deweloper, każdy chce sprzedać jak najszybciej budynek.. nic nowego. Ważne by cena była opłacalna.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 12

odległość między budynkami

Jakoś trudno mi uwierzyć, że odległości między budynkami będą jak na Zaspie-Młyniec albo przynajmniej jak na Żabiance.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11

Napisal troll mieszkajacy w bloku z wielkiej plyty :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

aż dziw bierze, że pomimo Twojej opinii ludzie kupują przysłowiową dziurę w ziemi, i z utęsknieniem czekają na zakończenie budowy, i jakoś nie nazywają tego paskudnymi bloczyskami jak byłeś łaskaw przytoczyć
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Modna dzielnica

niebawem będzie, a malkontentom mówimy dość
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

no tak

modena, na swój sposób elegancka, a miejscówka całkiem spoko, przyszłościowa okolica
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

na pewno będzie kameralnie, fajne ze dostrzegli ta czesc Gdańska
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

i otoczenie tego miejsa się rozwija

na tym portalu pisali że gdzieś w pobliżu budują spory salon samochodowy. Będę kolejne inwestycje
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bylejakość marudzenia

mnie przeraża a robygowe mieszkania funkcjonalne są.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tragedia

Gdańsk z roku na rok traci charakter.... Beton, beton i beton - jak za najlepszych lat komuny. Powstanie jedna wielka betonowa pustynia, nasze dzieci w przyszłości będą nas przeklinać Architektów od siedmiu boleści wysłałbym do łopaty w Chinach, dealerzy budują brzydko i byle taniej. Szmal, szmal i tylko szmal....makabra
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 26

Re: Tragedia

My mielismy zarezerwowane mieszkanie na letnicy ale niestety zrezygnowalismy,ponieważ dojazd tam to jest straszny,korki na czarnym dworze ogromne
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 16

a gdzie nie ma korków?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jak ma się na piechotę do pracy.

Ja np. posiadam auto ale do pracy jeżdżę skm. Mam prace przy stacji i nowe mieszkanie również przy skm.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moze na Letnicy puszcza skm.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

A może puszczą nad morze...

Linia SKM do Nowego Portu przez lata była nierentowna, dlatego ją zlikwidowano. W obecnych czasach praktycznie każda rodzina posiada samochód lub dwa, jazda SKM-ką na tej linii sprawdza się jedynie podczas meczów LG.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

SKM

Nowa Letnica już ma około 7000 mieszkańców, a to jeszcze nie koniec. To generuje popyt. To, że kiedyś skm tam nie miało sensu, nie było 'rentowne' to przeszłość. A a propos samochodów- widzę, że nie tylko z skm nie patrzy Pani/Pan w przyszłość. Ludzie przerzucają się na rowery i komunikację miejską i nie jest to kwestia statusu majątkowego. Świat się zmienia. Z tego co ja słyszałam skm ma pociągnąć nową linie właśnie w kierunku Letnicy. Moim zdaniem super.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

to pewnie masz hałasy współczuje... albo musisz przejść całą kołobrzeską żeby dojść do przystanku (co ja bym osobiscie wolal) i dojazd do pracy wtedy tez zajmuje. Nie ma niestety idealnego rozwiazania
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

korki to są na górne tarasy

jeśli ktos uważa że tam jest zła komunikacja to zalecam wyjechac na górne tarasy w godzinach szczytu. Nowa Letnica jest przy nich genialna!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

To poczekaj aż się nabywcy wprowadzą. Ten układ drogowy nie jest przystosowany by wjechać i wyjechać z osiedla
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

A gdzie nie ma korków! Za chwile na pewno będą lepsze udogodniennia jak budowa w okolicy sie skończy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

:\

charakter Gdańsk ma może na starówce ale kogo stać na mieszkanie tam? Za to na Letnicy juz niejeden kupi bo robygi robią jeszcze mieszkania w normalnych cenach w przeciwieństwie do konkurencji ale to sie pewnie na dniach skonczy bo wszędzie słychać że będzie jeszcze drożej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie Gdańsk piękniej

a nie traci charakter. Byłeś gdzieś za granicą w dużym mieście? Bo chyba nie jeśli tak mówisz. Gdańsk rozkiwta o czym świadczy choćby najazd turystów, to jedno z najbardzoej polecanych pożądanych i odwiedzanych miast Europy o d 2 lat!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Domki z chrustu

A w czym mamy mieszkać? W szałasach?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Myślę że dobrze sie nazwałeś / nazwałaś - Dylczyzm pełen w tym co piszesz! Bardzo dobrze ze robyg buduje bo przynjamniej ludzie mają gdzie mieszkać!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Blisko do morza, blisko do Centrum (tunel), blisko do "wylotowki", stadion, tereny zielone...ale kupujcie lepiej na Szadolkach, Jasieniu, Kowalach, Baninach. Na Letnice i tak Was nie bedzie wkrotce stac... Na szczescie.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 9

https://m.trojmiasto.pl/dom/Gdansk-Opoznienia-na-budowie-osiedli-Robyg-n120999.html poczytaj o Twoim deweloperze. Dosam tylko że jak beda gonili terminy to lokale wiadoma sprawa jak zostana wykonane po za tym jak juz teraz deweloper ma problemy to boje sie jak to bedzie gdy przyjdzie do podpisania aktow przeniesienia wlasnosci. Ryzyko straszne ale w koncu Robyb wielki badziew za wielkie pieniądze pozdro
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

i gdzie tu logika?

skoro Robyg przesunął terminy a nie goni z budową zatrudniajac ludzi z ulicy to znaczy, że jednak chcą zrobić to dobrze a nie byle jak. Z dwojga złego chyba lepiej poczekać ale mieć zrobione przyzwoicie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

To znaczy, że na rynku coraz trudniej o budowlańców, ponadto sprzedaż mieszkań nie idzie Robygowi zbyt dobrze.
Wniosek: pośpiech w takich przypadkach nie jest wskazany. Budynek ukończony, a nie sprzedany w całości, to dla dewelopera niepotrzebne koszty eksploatacyjne. Budynek w początkowej fazie budowy wymaga jedyne ponoszenia kosztów stróża.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

jak mu nie idzie ta sprzedaż to czemu nie mogę kupić mieszkania na lawendowym

tylko muszę szukać po letnicy? Na lawendowych na kazde mieszkanie są rezerwacje po kilka osób. To taka gra w "orientuj się" - kto pierwszy ten lepszy a jak nie to mozesz tylko czekać czy się miejsce zwolni, jak na cmentarzu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie na każde mieszkanie są rezerwacje po kilka osób, bo dzisiaj na stronie Robygu na Lawendowych Wzgórzach jest 126 wolnych ofert.
Nawet gdyby na kolejne 126 ofert było już po 5 chętnych, to i tak połowa mieszkań nie ma nadal obsady. Na konkretne mieszkanie może być i 5 chętnych, ale na inne nie ma ani jednej osoby. Moim zdaniem w takim przypadku dla dewelopera nie jest korzystne szybkie zakończenie budowy i oddanie budynku do użytkowania, bo musiałby płacić czynsze za pustostany. Taniej wychodzi utrzymanie stróża, który popilnuje rozpoczętej budowy do czasu, aż rezerwacja będzie na odpowiednim poziomie. Jakim? ... to już wie deweloper :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

na te "lepsze" mieszkania niestety są rezerwacje :(

a skoro płacę kupę hajcu to chcę mieszkanie jakie mi się podoba a nie jakie jest wolne, ale dobrze ze sprawdziłeś, może ktoś skorzysta na moim pechu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

prawda

narzekają, narzekają a i tak kupują. Znam takiego co 4 mieszkanie od Robyga kupuje. A później trudno się załapać na perełki
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja mam znajomych co całe piętro na Lawendowych wzgórzach kupili pod wynajem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy mają na nazwisko Adamowicz ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przyjemne i ladne osiedle

Minęlo pól roku, a w Nowej Letnicy nie mozna kupic mieszkan - rezerwacje, najblizsze terminy "ostatków" za ponad dwa lata...W przyszlym roku rusza wielka inwestycja koło stadionu. Tak to jest sugerowac sie opiniami zazdrosnych trolli z obrzezy Gdanska, lub mieszkancow "cudownej" syfiastej wielkiej plyty. Ci co kupili-gratulacje, innym doradzam Atal i ktos tam jeszcze ma budowac niedaleko w przyszlosci, wiec radze sie pospieszyc. Osiedle wyglada naprawde fajnie - zielen, jasna kolorystyka, przestrzen, blisko do morza, tunelu, stadionu, centrum, Wrzeszcza. I nie smierdzi jak w Zajezdni Wrzeszcz z oczyszczalni sciekow. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Budowlańców brak

to prawda niestety:( Pracuje w deweloperce to wiem co się wyprawia. Jasnie Państwo raczy z dnia na dzień nie pojawić sie w pracy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po co ten jad? Znajdą się i tacy, co kupią mieszkania w tych okolicach i będą sobie chwalić. Niech każdy kupuje sobie mieszkanie tam, gdzie mu odpowiada. Gdańsk ogólnie jest pięknym miastem. Więc cieszmy się, że tu mieszkamy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizja

takie inwestowanie w tereny do tej pory zapamniane to chyba charakterystyczne dla tego dewelopera. I to w sumie fajne ze odkrywa nowe fajne miejscówki i to w dodadtku nie przy smierdzących szadółkach i głosnej obwodnicy a kilka kroków od morza. Moze i dzielnica do tej pory ni ecieszyła się dobrą sławą, ale jest szansa ze Robyg zrobi z niej drugie Mistaeczko Wilanów
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 11

hehehehehe

odkrywa niwe fajne miejscowki;D Ludzie zostali w wiekszosci wysiedleni z Letnicy w latach 60 z powodu skazenia. To teren przemyslowy, zasyfiony i smierdzacy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Całkiem nieźle Robyg

Wygląda na to, że powstanie takie małe, samowystarczalne miasteczko, gdzie wszystko będziesz miał pod nosem i jak się uprzesz to możesz się przez pół życia nie ruszać z dzielnicy :) Sam projekt może nie powala ale też nie różni się niczym od wielu innych mu podobnych, które teraz powstają za to podoba mi się to połączenie zieleni i wody, wygląda tak jakoś lekko.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 7

Kurcze, sama sie zastanawiam, czy nie sprzedać dotychczsowego mieszkania i nie zamieszkać w tej Nowej Letnicy. Moje pierwsze skojarzenie z nazwą - wieczne wakacje :-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zastanawiamy sie nad Robygiem, to chyba jeden z większych graczy na rynku, zatem nie zniknie :-) Bardzo podoba nam się ta lokalizacja, głownie ze względu na nasze dzieci, które kochaja spacery nad morzem.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jeden z największych w Gdańsku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Trzeba przyznać że w rzeczywistości lepiej prezentują się budynki niż na wizualizacjach. Mam wrażenie że jest lepiej, lżej i jaśniej
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6

I później

Ponad kwartał w opóźnieniiu już mają przy budynkach C i E. B i D to będą lekko dwa miesiące.
Zastanówcie się dwa razy przed kupnem czy zależy Wam na szybkim mieszkaniu, bo to nie z Robygiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Opóźnienia

To niekoniecznie wina dewelopera, raczej obstawiałabym urzędników i to nawet niekoniecznie naszych gdańskich, może wojewódzkich. Potrafią bardzo sprawnie opóźniać i blokować procesy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam - woda gruntowa w garażach przy odbiorach

W budynku A w garażu co jakiś czas wylewają wody gruntowe. Pęknięcia na ścianach, a czynsz to 55zl za miejsce postojowe.. Placisz za cos z czego niezbyt nawet mozesz korzystać. Polecam omijać tę inwestycję póki jest taki problem, bo woda w garażach pójdzie ścianamy pionem w górę i wartość tych budynków będzie koneic końców dużo mniejsza.

Po więcej info: gdansk-nowa-letnica.mojeosiedle -> a, b, c, d, e -> wątek z odbiorami i wątek z zalaniami
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 15

przesada

Jak na razie woda w garażach została usunięta, czynsz za miejsce postojowe znacznie obniżono. Proszę więc poczytać całość forum Nowa Letnica.
To jedyne ze znanych mi gdańskich osiedli, gdzie odległość miedzy blokami jest tak duża a wolna przestrzeń przeznaczona na zieleń. Cieszę się, że tu kupiłam mieszkanie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: przesada

Zgadzam sie. Równiez sie ciesze , że kupiłam tam mieszkanie. Bedzie pięknie :) Czekam na odbiór bud.B
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dobrze że Gdańsk poszedł z rozwojem dzielnic w tą stronę. To ciekawa propozycja, dobra lokalizacja. Ma szansę stac się popularną miejscówką.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nadmorski zaułek w centrum miasta

Super lokalizacja i piekne osiedle - z monitoringiem, miejscami parkingowymi w bryle budynku, portierem, systemem smart ,panelami fotowoltalicznymi na dachu, placami zabaw, nowoczesnymi windami. Juz wyglada niezle, a jeszcze nie skonczyli. Ceny poszly sporo w gore. Bezpieczna odleglosc od terenow "podmoklych" jak atal itp.Jedyna interesujaca oferta w tej okolicy - blisko i do morza i do stadionu,centrum. Jest pieknie!:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

dobry pomysł na tą dzielnicę. Na pewno szybko zrobi się moda na Nową letnicę
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

jak ktoś lubi mecze i chce mieć blisko na stadion

to będzie zachwycony, przecież z tego osiedla na stadion to jest dosłownie rzut kamieniem:_)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

i nad morze:-). jak mieszkania? bo się poważnie zastanawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Chyba nie będziesz rzucał z okna ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest teraz taka promocja grudniowa w robygu, ze jak sie kupi mieszkanie to miejsce parkingowe sprzedają za pól ceny, całkiem niezle
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

warto zaczekać do promocji wiosennej, ... mają być miejsca parkingowe w cenie mieszkania ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

to prawda

warto śledzić stronę robyga, bo od czasu do czasu zdarzają się fajne promocje właśnie w stylu miejsce parkingowe gratis
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ciekawa opcja na mieszkania:-) wielu moich znajomych mieszka na osiedlach które wybudował robyg. Mówią że jest dobrze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

mój kolega z pracy kupuje mieszkania właśnie na letnicy.Jest bardzo zadowolony z warunków które wynegocjował
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

na robygowej stornie

mignęła mi jakaś promocja mieszkań na tym osiedlu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak?

i co ci jeszcze mignelo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Twój kolega z pracy?
Całkiem prawdopodobne, że kolega pracujący razem z Tobą w Robygu wynegocjował nieco lepsze warunki, niż wszyscy spoza tej firmy ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

:D

rbygi siedza i wpisami zalewaja internet
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dają też wodę, kawę i czekoladki

a jak kupisz mieszkanie to kubek, winko i parasolka :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

sporo budują, znają się na rzeczy, fajnie że w letnicy powstanie ciekawe osiedle
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tak na moje oko

To 80% wszystko na jedno kopyto z 2 osoby może to piszą na zmianę..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

robygowi trole

kazali pisac swoim pracownikom to pisza ;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

to fajnie że myślą o zmotoryzowanych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

robyg ma dobrą rękę do promocji, zawsze znajdzie się coś ciekawego
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

a noge ma do czego ten Robyg? Pytam, bo myslimy o inwestycji dla naszych dzieci, nad morzem

i bardzo nam sie ta inwestycja spodobala, zakochalismy sie w Letnicy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Warto jeszcze czekać promocja wiosna 2021 będzie taka że mieszkania będą w cenie miejsca parkingowego !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie gadaj.
Naprawdę, wiosną 2021 miejsca parkingowe mają być po pół miliona zł?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja uważam, że nie warto czekać i jak ktoś planuje kupić mieszkanie, to teraz jest najlepszy moment. Zaraz w grę wejdzie inflacja, kryzys - ceny pójdą w górę. Osobiście właśnie rzucam przychylnym okiem na Nową Letnicę, ale to zbyt poważna decyzja, żeby tak szybko ją podjąć, więc jeszcze sprawdzam inne opcje, choć sądzę, że to będzie właśnie to osiedle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pisali na trójmiasto.pl ze powtanie gdzies tu niedaleko salon samochodowy

rozwija się ta nowa letnca :) to fajnie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

z tego co wiem to już robyg buduje tam osiedle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

byłem na targach expo

i powiem Wam że oferta robyga na te właśnie mieszkania w tej dzielnicy prezentowała się bardzo fajnie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: byłem na targach expo

Mieszkam na Nowej letnicy juz od 2 tygodni. Bardzo sie ciesze,ze kupilam tu mieszkanie. Za rok-dwa jak sie wiecej zabuduje to bedzie piekne osiedle. A mieszkania sie sprzedaja w ekspresowym tempie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

to prawda, Nowa letnica to ciekawa propozycja na osiedle w zasadzie blisko zatoki. Nazwa osiedla równniez miła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Anonim: bardzo agresywnie reklamujesz to osiedle dyskutując sam ze sobą pisząc z różnych IP. Słabe to, myślę, że ludzie sami sobie wyrobią opinię...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

starowiejska

Tylko drogę by już mogli otworzyć... Robyg zablokował przejazd na kilka długich m-cy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skończa budowę to i droga się pewnie pojawi. Dzielnica i osiedle naprawdę przemiłe!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odkrywajmy dzielnicę! Letnica naprawdę piękna a osiedle udało sie Robygowi!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ten smart house to im się udał.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zofia

Piękne osiedle! Odczarowało nieco "stary" wizerunek Letnicy i wydobyło jej walory (bliskość morza, stadionu, obwodnicy, tunelu, Centrum). Jeszcze jakiś park by się przydał. Jak dla mnie extra. :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

jesli park to moze

jezioro Zaspa, zasypane tysiacami ton popiolu z pobliskiej elektrocieplowni?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: jesli park to moze

Podobno popioły w jeziorze są znutralizowane, poza tym jezioro jest oddalone od osiedla
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

o tak, wszyscy mieszkancy pamietaja proces ich neutralizacji :)

mozna powiedziec ze teraz to ziemia lepsza niz niejedna uprawna na wsi ! Robyg gora !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słyszałam, że ma powstać strefa coworkigowa - dobry pomysł. Pracuje zdalnie a mogę wyjśc do ludzi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

przed wczorajszym meczem lechii z lechem poznan, pokręciłem się wokół stadionu na letnicy i trafiłem na to osiedle, super pomysł z tą lokalizacją, tak wszyscy mówili że letnica jest blee a robyg udowodnił, że nie jest to prawdą.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Anonimie: nikt poważnie nie bierze twojego zachwalania tego osiedla. Pracujesz w Robygu czy ktoś ci płaci za te bzdury, które piszesz :-)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale to osiedle na prawdę znacznie poprawia estetykę całej okolicy. Księżycowy krajobraz tej części Letnicy może wkrótce zacznie przypominać miasto. Natomiast budowane nieco dalej osiedle Przystań Letnica, niestety sprawia kiepskie wrażenie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobry pomysł z tą strefą do pracy. Znajoma mieszkała 4 lata w Holandii a tam to standard
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

cieszę się że Robyg podąża w Gdańsku światowym trendami!Ta strefa jest tego najlepszym przykładem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

standardem jest zeby mieszkac 4 lata?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

dobre :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja szukam mieszkania od wynajęcia na rok max. półtora. I najchętniej wynająłbym mieszkanie na tym osiedlu. Byłem, widziałem, podoba mi się
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

wydaje mi się, że mieszkańcy mogą docenić tą strefę coworkingową. budowanie przestrzeni w której można pracować ale jednocześnie być blisko domu jest genialnie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masz rację, wydaje Ci się ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

W życiu nie wybrałbym innego miejsca do mieszkania. Można sobie róznie mówić o dzielnicy ale lokalizacja jest więcej niz atrakcyjna. Dzielnica się rozwija, jakby co to zawsze można wynająć. Ale na razie nawet o tym nie myślę. Teraz w okolicy JWC rusza tez z budową, jest popyt na te lokalizacje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Uwierzysz? '... są tacy, którzy wybrali inne miejsce do mieszkania :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Faworyt ze względu na lokalizację. Na dziś szału nie robi, ale za kilka lat to będzie bardzo atrakcyjna dzielnica. No i inwestycyjnie dobry ruch, ceny napewno pójdą w górę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pieknie

Przyjemnie będzie spojrzeć, jak ta okolica wreszcie się zmieni. Podoba mi się projekt osiedla Nowa Letnica niestety raczej nie mam zdolności kredytowej, ael ciagle mi to chodzipo głowie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Już zazdroszczę tym, którzy w inwestycji Nowa Letnica będą mieli widok na Zatokę Gdańską szykuje się piękne osiedle!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

piękna inwestycja

Bardzo podoba mi się ta inwestycja i Robyg w ostatnim czasie pokazuje, że jego inwestycje są najciekawsze w Gdańsku. Odwiedziłem wszystkie, wrażenia są jak najbardziej pozytywne!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

do pracownikow ROBYG

Skoro juz kazali wam komentowac ten art, to badzcie bardziej kreatywni! W kazdym poscie: 'fajna opcja', albo 'calkiem niezle'. Zalosni jestescie:)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

Calkiem niezle! Przepraszam, juz sie poprawiamy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fajna opcja ta Letnica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jako stary gdańszczanin nie mogę uwierzyc, jak zmieniła się ta okolica - w przeciągu zaledwie paru lat! Bardzo mi się tam teraz podoba, a córka bierze w przyszłym roku ślub - chcielibyśmy z rodziną zrobić młodym prezent w postaci swojego własnego M, może na tym osiedlu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Fajny pomysł pod warunkiem, że zakupu dokonasz bez kredytu i nie pochłonie on wszystkich Twoich oszczędności
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lepszą jest bowiem rzeczą, żeby dzieci ciebie prosiły, niż żebyś ty patrzył na ręce swoich synów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie rozumiem negatywnych komentarzy, nam się mieszka tu bardzo dobrze... Chyba większość osób, które komentują to osiedle widziało tylko na tej stronie. Polecam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

he he he he :)
Dark, Jarek, kat, kati, d, i inny anonimie widzę, że mieszkasz na wielu, robygowych osiedlach :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ty chyba tez z konkurencji hehehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na plus znaczne odległości między blokami (przynajmniej dotychczas) i ładna roślinność. Ale te nowe wieżowce straszą już z daleka. Tyle lat utyskiwania na budownictwo z prlu, a teraz dalej to samo i naprawdę z zewnątrz wyglądają słabo. Byle na działce upchnąć jak najwięcej mieszkań. A gdyby osiedle było tylko z budynkami jak te stawiane na początku, mogło być całkiem miło. Dla tych, którzy nie baczą na historię Jeziora Zaspa, choć trzeba podkreślić, że wszystkie inne osiedla na Letnicy są jeszcze bliżej niego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja szukam teraz lokalu pod wynajem, bo chcę zainwestować swój kapitał przed nadchodzącą inflacją, której się spodziewam. Myslę, że to jedno z ciekawszych osiedli w Gdańsku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chyba nigdy nie widziałem

tylu sponsorowanych komentarzy naraz. Moglibyście się bardziej wysilić, bo na kilometr widać że pisane są niczym z jednego szablonu
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na ostatnim etapie będą budowane szerokie bloki w układzie L , 30 piętrowe ! , które zasłonią całkowicie te 16 piętrowe.
Estetyka ma być typowo blokowa czyli dramat - jak ktoś widział chińskie mega blokowiska to wie o czym mowa.
Jaki to będzie miało wpływ na wygląd osiedla , komunikację, opinie o nim i ceny mieszkań za kilka lat w pozostałych blokach to pozostawiam do oceny własnej. Szykuje się falowiec BIS tylko że 30 piętrowy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jakieś źródło możesz podać?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To bujda na resorach.
Widziałeś w Gdańsku choć jeden, 30-piętrowy blok mieszkalny? Zdaje się, że kilka lat temu planowano budowę takiego wysokościowca na Przymorzu, ale do tej pory nic z tego nie wyszło. Doświadczenie uczy, że koszty zarówno budowy jak i eksploatacji takich wysokich budynków są dużo większe niż budynków do 17 kondygnacji, a co za tym idzie sprzedaż lokali mieszkalnych trwałaby latami Przykłady: Złota w Warszawie, Sea Towers w Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda a nie żadna bujda. Byłem w biurze sprzedaży i pytałem, nikt się z tym nie kryje i takie maja plany. Wystarczy podejść lub zadzwonić i zapytać u źródła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktem jest, że plan zagospodarowania terenu umożliwia budowę znacznie wyższych budynków niż 17 piętrowe, ale według informacji zamieszczanych miedzy innymi na tym portalu, deweloper decyzji jeszcze podjął.
Czyżby ostatnio coś się zmieniło?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam się bardzo podoba Nowa Letnica, a chcemy kupić docelowo mieszkanie dla syna, chwilowo pod wynajem. Są tu jacyś mieszkańcy? Jak sąsiedzi i atmosfera na osiedlu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Atmosfera, jak to na budowie - gwarno, a u sąsiadów odwrotnie. To chyba dobrze? Czy nie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszka się tu naprawdę super, a większość sąsiadów to ludzie kulturalni i na poziomie. Naprawdę polecam, bo to jedno z osiedli w które naprawdę warto zainwestować oszczędności- ceny mieszkań nieustannie tu rosną.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nowa Letnica to osiedle, które jest dla mnie jednym z faworytów - szukam mieszkania, bo chcę wyprzedzić nadchodzącą inflację i ulokować swoje oszczędności w stabilnym instrumencie. Oferta jest kusząca, wizualnie też nie mam zastrzeżeń - byle teraz jeszcze porozumieć się z bankiem :) Ale coś czuję, że to będzie TO :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

jak masz oszczędności to po co Ci bank i porozumienie z nim ???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niektóre osoby piszą takie bzdury na temat tego osiedla... nam mieszkańcom mieszka się bardzo dobrze, wszędzie blisko, dobre połączenie z całym trójmiastem. Osobom którym się nie podoba, zawszę mogą kupić mieszkanie na Szadółkach obok wysypiska śmieci :).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kto może kupić mieszkania osobom, którym nie podoba się Letnica?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

przenieśliśmy się z Wrocławia do Gdańska (zawsze to było nasze marzenie) i postawiliśmy na Nową Letnicę, jesteśmy niezmiennie zachwyceni lokalizacją - jest blisko zarówno do centrum (ale bez tłumów pod oknem), blisko na plażę - dla nas to był strzał w dziesiątkę, polecamy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wieżowce

Czy wiadomo coś na temat planów budowy tych wysokosciowcow? Boję się, że inwestycja mi się nie uda przez te budynki. Jakiś jeden wysoki a reszta niska, ok. Ale takie kolosy na pewno zniechęcą inwestorów... Za duża konkurencja. Odradzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na czym polega twoja inwestycja, że ma się nie udać przez wysokościowce? Wybudowałeś między blokami domek jednorodzinny?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

robyg to pazerna firma i nie bacz na nic, jak by mogli to by w letnicy wybudowali 10 takich wiez . ta firma nie ma kieruje sie estetyka , moralnoscia , uczciwoscia. Wybuduje ogromne paskudztwa i je sprzeda , tylko kasa sie sie licz. za te dwie paskudne wieze zostanie Robyg okrzykniety deweloperem budujacym maszkarony
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wieżowce

Przy takim potencjale jeśli chodzi o widok na morze głupotą byłoby nie budować wysokościowców. Mieszkańcy na ostatnich piętrach mają przepiękny widok, pozazdrościć. Domki i niskie budynki proszę bardzo- gdzieś na Szadółkach, tutaj szkoda by było
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkamy, nie mamy większych zastrzeżeń, poza tym, że niektórzy sąsiedzi pozostawiają wiele do życzenia, ale tak chyba jest na każdym nowym osiedlu, że nie każdy jeszcze umie mieszkać w gromadzie. Natomiast ogólnie, nie zamieniłbym się.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakie masz uwagi do sąsiadów? Być może, ktoś bezwiednie zachowuje się w sposób budzący zastrzeżenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy wie ktoś, jakie są teraz stawki w nowych etapach? Słyszałem, że bardzo korzystne, ale zastanawiam się, na ile można jeszcze negocjować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystne stawki?... a dokładniej jaka cena za m2 mieści się w tym określeniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba pamiętać, że dolny taras Trójmiasta z zasady nie będzie kosztował tyle co Rumia albo Pruszcz. Gdańsk nie jest i nie będzie tani. Tak jak w większości dużych miast, obrzeża pozostają dla osób zarabiających mniej, nie ma w tym nic złego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

no nawet w londynie bieda mieszka na obrzezach a w centrum bogacze, a w polsce sie wmawia ze obrzeza sa super , heheheh to se w korkach stoj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My niedawno podpisaliśmy umowę rezerwacyjną na mieszkanie na Nowej Letnicy :) Jaram się, że tu zamieszkam - dotychczas wynajmowalismy mieszkanie, dość małe i już "stare". Teraz wszystko się zmieni na plus :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo korzystna oferta :) My zdecydowaliśmy się na jeden z nowych etapów Nowej Letnicy i zaskoczeni byliśmy ceną - jest na prawdę dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

I w tym wątku anonimie rozmawiasz sam ze sobą, czego się nie robi, żeby wychwalać Robyga heh.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na pewno jedno z ciekawszych osiedli w Gdańsku, pod kątem jakość/cena. Nie dziwi, że tyle etapów powstaje i dalsze są w drodze. Osobiście mocno się zastanawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wież nie będzie bo Robyg nie distał zgody urbanistycznej. Temat jeziora Zaspa to pomury temat za który kilka osób powinno odpowiedzieć przed sądem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak jest z sąsiadami? My właśnie podpisaliśmy umowę i nie możemy się doczekać przeprowadzki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi się tu świetnie mieszka. Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają i proszę nie słuchać malkontentów, którzy mają ból **** bo nie stać ich na własne M
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak jest i tyle

mam dom i 2 mieszkania , a ten projekt jest niczym z moskwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi się tu bardzo podoba - mieszkają na jednym ze starszych etapów moi znajomi i bywam tam wielokrotnie, nic nie śmierdzi. Osobiscie szukam też czegoś dla siebie i chyba też postawię na NL. Dobry stosunek jakości do ceny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

bardzo fajne osiedle, polecamy :) mieszkamy tu od dwóch miesięcy i póki co - nic specjalnie nam nie przeszkadza, może poza kilkoma sąsiadami, którzy ewidentnie wyszli z lasu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Nowa Letnica nie wydaje się wam wielkim, typowym blokowiskiem? Praktycznie, w okolicy nie ma zielonych terenów, żeby pobiegać, pospacerować. Najbliżej chyba do parku nad zatoką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wystarczą szczelne okna

i nie ma problemu; a w lato powietrze nie stoi tak bardzo, wiec mozna swobodnie funkcjonowac...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nic nie czuć

a jeśli czuć, to w całym gdańsku - na prawdę, bez przesady; smog jest dużo bardziej dokuczliwy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkania blisko morza...

więc jedyne co czuć to bryza morska, o ile kogoś stać na mieszkania na wyższych kondygnacjach. Można też na Zatokę popatrzeć, czego z innych dzielnic raczej nie doświadczycie. Polecam, ale tylko w blokach z całodobowa ochroną u Robyga, bo w pozostałych zdarzają się kradzieże, wiedząc, że mieszkańcy to raczej ludzie zamożni. Taki kraj niestety. Mimo wszystko polecam, super lokalizacja i standard.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0