Nowa Letnica (192) Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum... trojmiasto.pl Piotr - opinia (1) Zajezdnia Wrzeszcz, pani adm, super zarządca. Gdy nie może odebrać telefonu,... Piotr Zajezdnia Wrzeszcz (119) Tuż przy planowanym osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz znajduje się przystanek... trojmiasto.pl
ceny mieszkań w Gdańsku (136) Cześć wszystkim, zastanawiałam się nad zakupem mieszkania w Gdańsku, ale... Ania Serce Zajezdni Wrzeszcz (7) Pojedynczy budynek mieszkalny realizowany przez tego dewelopera powstanie w... trojmiasto.pl A ja odebrałem mieszkanie w budynku E (okna od Chrobrego) i jestem zachwycony (1) Widok na zieleń i Zaspę, nie widzę przeciwległych bloków (taki widok jest od... krzychu Siłownia (2) Na Terenia zajezdni wrzeszcz ma być siłownia ogólnodostępna. Czy wiadomo coś... M Jedno z ostatnich osiedli tak dobrze położonych blisko morza (1) Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Super nowoczesne mieszkania, blisko... az pozwolenie na budowe (6) witam, czy ktoś już ma jakieś wieści czy Robyg uzyskał pozwolenie na budowę... Kamila Dzień otwarty nowego osiedla Zajezdnia Wrzeszcz (7) 18 czerwca Robyg zaprasza na dzień otwarty nowej na trójmiejskim rynku... trojmiasto.pl