Nowa znajomość

Hej :) mam 29 lat oraz dwójkę dzieci i męża ale jednak bez przyjaciół ;( . Niestety kontakty znajomymi się urwały ( niby się umawiamy a co do czego to i tak nie maja czasu) więc szukam kogoś kto tak samo jak ja nie ma z kim wyjść na spacer czy nawet na kawę zwyczajnie pogadać . Najlepiej Jasień, Jabłoniowa, szadółki :) zostaw namiary odezwę się ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa znajomość

Ale jesteś kobietą, czy mężczyzną? Bo to że masz męża jeszcze o niczym nie przesądza :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hej napisz do mnie emka1821@o2.pl
Mieszkam kilka przystanków za jabloniowa też to jest jasien albo od sp 6 spacerkiem 15 min :) chętnie też wyjdę na kawę czy spacer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa znajomość

Kobietą hehe ;) zapomniałam ze w naszych czasach jest to istotne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa znajomość

emikom@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

( niby się umawiamy a co do czego to i tak nie maja czasu) - wg mojej opinii spacer w okolicach szadółek to fetyszyzm, a nawet zboczenie - może dla znajomych też ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Serio . Nie chodziło o wysypisko . Wiec sorry ale moze nie wypowiadaj sie jesli masz taka ocene sytuacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domyślam się że nie spacer po wysypisku tylko w pobliskich rejonach, co nie zmienia faktu, że dla osób nieprzyzwyczajonych do tego "smrodku" spacer w tak pięknych okolicznościach przyrody może być średnią atrakcją nawet gdy towarzystwo zacne :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa znajomość

Hej mam 28 lat i też dwójkę dzieci . Mieszkamy na Jasieniu . Odezwij się. monikaminia2@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa znajomość

Hej:-) mieszkam w okolicy i bardzo chętnie poznam kogoś z kim miło można spędzić czas. Czekam na wiadomość :) as1a.090@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

serio umawiacie się przez e-maila na spotkania?
czy realnie ktoś stąd się spotkał z kimś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podobno się ludzie tak spotykają, ale ja bym się bała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa znajomość

Cześć mam 28 lat, też szukam fajnej koleżanki. Zapraszam do kontaktu beaastan@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa znajomość

Napisz do mnie.
rudyzbychu@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa znajomość

Hej ,
Mieszkam w Trojmiescie od niedawna.Jestem otwarta na nowych fajnych ludzi,dobra kawę,spacer z psem .Jesli masz ochotę się spotkać to napisz na e-maila derki89@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka,

Również mam dwójkę dzieci. Na co dzień pracuję... i też brakuje mi przyjaciół. Mieszkam na Chełmie.
Mój mail to evcia.p@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

Porządnego faceta po 40-tce (296 odpowiedzi)

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka...