Nowe meble kuchenne w falowcu

Cześć. Chciałbym zapytać czy ktoś z Was ostatnio wymienial meble kuchenne w falowcu w mieszkaniu 2 pok. 38 m. Jaki może być to koszt mebli ( bo rozumiem meble muszą byc wykonane pod indywidualne zamówienie z racji małego metrażu i małej ustawnosci ). Chodzi mi meble raczej z niższej bądź sredniej półki z płyty mdf. Dzieki za odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe meble kuchenne w falowcu

Kuchnię wycenić może stolarz po podaniu wymiarów kuchni. U mojej siostry w mieszkaniu w wieżowcu w Oliwie meble pod wymiar, do małej kuchni, robił stolarz pan Krzysztof z Gdyni.( ogłasza się na Olx solidny stolarz Gdynia , Krismeble) Meble wykonane solidnie, a nie było łatwo w małej kuchni z krzywymi ścianami. Wiem, że brzmi jak autoreklama. Stolarz i projektant z doświadczeniem. Pomiar, projekt, wycenę robi gratis. Siostra miała też wycenę kuchni z Agata meble i Ikea ale tam doliczyli jeszcze koszty montażu i szafki były w określonych już wymiarach. Zdecydowała się robić u Pana Krzysztofa, przynajmniej nie było problemu z szafkami niestandartowymi. Myślę, że jak poda pan więcej danych kuchni stolarzowi, to będzie mógł on dopiero podać cenę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz złożyć zamówienie http://kameralnebanino.pl/czym-wyrozniaja-sie-meble-z-technorattanu/ jesteśmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry wybór http://warscher.com.pl/zakup-nowych-mebli/ znakomicie wykonane,świetna cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (182 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Mieszkanie (5 odpowiedzi)

Cześć :) Szukam mieszkania, oczywiście w stanie deweloperskim. Ktoś poleci jakąś dobrą...