Nowy Chleb

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Śląska 17A

Hanna - ocena (1) Najlepszy chleb pod słońcem Hanna Dorota - ocena (1) Przepyszne wyroby! Dorota Asia - ocena (1) Najlepszy chleb na świecie! Asia
Krzysztof - ocena (1) Pyszne bajgle, pod warunkiem że zdążysz przed wyprzedaniem produkcji. Raz mi... Krzysztof furio - ocena (1) Wszystko jest wyborne. Polecam furio Michał - ocena (1) Rewelacyjne pieczywo, ja kupuję głownie żytnie, żona bierze jakieś inne.... Michał Kamil - opinia (1) Rewelacyjne pieczywo. Polecam Kamil RL - opinia (1) Dobry chleb i inne ciekawe wypieki. Pozytywna załoga i energia. RL ewa ruszkiewicz - opinia (1) byłam tylko 2 razy nie po drodze mi. chleb przepyszny foki też ewa ruszkiewicz Przemysław - opinia (1) Najlepsze pieczywo w tej części miasta. Ceny dość wysokie ale jak najbardziej... Przemysław Anna - opinia (1) Przepyszne wypieki ! Anna Anna - opinia (1) Fantastyczne miejsce, z różnorodną ofertą, zawsze uśmiechniętą obsługą. Tylko... Anna Tomasz - opinia (1) Mikropiekarnia z przepysznymi wypiekami. Nie bez kozery codziennie rano... Tomasz kuchar - opinia (1) Od początku utrzymuje świetny poziom, tak trzymać. Chleb rewelacyjny!!! kuchar Ania - opinia (1) Chlebek palce lizać. Z czarnuszką i cheddar/jalapeno najlepsze. Ania Agata - opinia (1) Codziennie pyszny i świeży chlebek Agata Karolina - opinia (1) Rewelacyjny smak, chleb nawet następnego dnia jest pyszny Karolina Bina - opinia (1) Bardzo smaczny chleb, naturalny bez ulepszaczy. Cynamonki wyborne. Polceam... Bina