;)) (1) Rewelacja!! Super muzyka, super obsługa!!! Brak małolatów i dresiarzy!!! Ceny... Karol Masakra !!! (1) Wystrój mega, muzyka jak dla mnie super, pan z szatni bardzo uprzejmy.... Klientka POLECAM !!! (1) ostatnio miałam okazję być kilka razy i powiem szczerze jestem bardzo mile... bywalczyni
polecam (1) super club, super atmosfera i obsluga przemila! idealne miejsce na wieczor... swiadkowa Super club (1) Bawilam sie swietnie, muzyka w sobote super bez starych kawałkow... bylo... marta najlepsze miejsce w gdyni (1) Mieszkam w Gdyni od pięciu lat, zawsze narzekałyśmy z koleżankami, że musimy... ermilka Rewelacja ! (1) W końcu coś nowego, bardzo ciekawy klimat i wystrój orientalny, przy którym... Marta Orginalne miejsce na dobrą imprezę (1) Byłem tydzień temu ze znajomymi z pracy w Haremie i dawno się tak dorze nie... Bartek Ksk - opinia (1) Fajny klub w odróżnieniu od byłej Elipsy gdzie było głównie miejsce dla... Ksk super klub!!! (1) Nigdy wcześniej nie wystawiałem opinii na tym portalu ale po sobotniej... Michał i spółka;)