No - ocena (1) Płaciłam za loże + moja przyjaciółka wygrała loże ale zero prywatności mogą... No Dana - ocena (1) Sylwester w klubie taki sobie. Fatalne nagłośnienie, jak można nie... Dana Grel - opinia (2) Zdecydowanie odradzam . 3 bary z których 1 otwarty a byłem w tym roku 3 raz i... Grel
Julia - opinia (1) Polecam bardzo, super imprezy, zawsze tłumy Julia Paulina - opinia (1) Zostałam nie wpuszczona bo miałam bluzę z kapturem. Chciałam zapłacić za... Paulina Paula - opinia (1) Jestem mile zaskoczona imprezą urodzinową Haremu. Fajna muza, dobry klimat,... Paula Klub to żart, kompletna pomyłka, nikt normalny tam nie pójdzie, bez klimatu, dj do bani (1) Klub to żart, kompletna pomyłka, nikt normalny tam nie pójdzie, bez klimatu,... gladki Najlepszy klub! (2) Najlepsze imprezy w Gdyni, super obsługa, a ludzie bawią się do białego rana... xxxjglx BARMANKA, która ma problem z komunikacją (2) Weszłyśmy na imprezę, przywitał nas miły Pan z szatni oraz mili bramkarze. Po... Zuza 25 Dramat (3) Była nadzieja na coś lpszego po elipisie która kiedys kiedyś była naprawdę... Bass Super miejsce (2) Ciekawa zmiana w miejscu Elypse, orientalny klimat bardzo mi się podoba.... A.N Świetnie (1) Super klub, świetne imprezy do samego rana. Caroline Karol Harem (1) W Haremie bywam raz na miesiąc, dwa. Mogę szczerze powiedzieć że jest to... kasia DRAMAT KOLEJNY RAZ (2) Panowie ,,selekcjonerzy'' mogliby selekcjonować trochę dyskretniej, bo ma się... ano To miał być super Sylwester (3) Tak, to miał być super Sylwester. Wcześniej zarezerwowany po zachęcających... Gosia tak sobie (2) Byłam w Haremie po raz pierwszy w ubiegłą sobotę na imprezie Andrzejkowej.... DeeBee Nieporozumienie (2) Byłam w Haremie na imprezie andrzejkowej i jestem bardzo zawiedziona tym, jak... Paulina Bramkarz do wymiany (2) Impreza super..klimatyczna,muzyka dobra.Ogólnie bawiłam się tam dość... Ania Maciek - opinia (2) W ostatnią sobotę bawiliśmy się ze znajomymi w Haremie. I to nie pierwszy... Maciek najlepsze miejsce na imprezę w Gdyni!!! (1) Wczoraj tzn. w sobotę byliśmy ze znajomymi w Haremie na imprezie i muszę... michał