O.K! Serwis

Studio fotograficzne Naprawa i serwis AGD

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 2

O.K! Serwis FOTOOPTYKA (1) Firma jest OK RemixMedia FIRMA NAPRAWDĘ JEST OK !! (1) Zakupiłem w tej firmie kilka miesięcy temu wraz z małżonką trzy pary... Jacek Nie polecam (5) Nie polecam tego miejsca, przyszłam zrobić zdjęcie do legitymacji a pani... Ruda
Bardzo miło i profesjonalnie (1) Trafiłam na bardzo miłego pana, który od ręki naprawił mój aparat i nawet nie... Emilia Profesjonalna firma (1) Jestem okularniczką od kilkudziesięciu lat, a po raz pierwszy miałam do... Małgorzata Okulary tylko tam ... (1) Kilkakrotnie korzystałam z usług salonu optycznego i zawsze jestem bardzo... M.S. Zdjęcia do dokumentów (1) Potrzebowałam zdjęć do dokumentów "na wczoraj" i trafiłam do tego właśnie... Agnieszka Uratowany Aparat (1) Polecam, z serwisami różnie bywa, ale OK SERWIS reanimował aparat, którego... Darek Nie polecam serwisu OK (1) Odradzam oddawanie sprzętu do naprawy tej firmie NIE OK! NIE Serwis. Długi... Nabity w butelkę Eos 5d (1) BAAARdzo jestem zadowolony z serwisu. Naprawili mi moja piatkę (naprawa tzw... Henryk Canon400 (1) Super naprawa , dziękuje za naprawę mojego zasłużonego aparaciku . Naprawa... Paweł OK serwis NIE JEST OK nie polecam !!! (1) Usługa czyszczenia matrycy wykonana bardzo niedbale, ponowne reklamacyjne... Grzegorz NIE POLECAM (1) Oddałem do naprawy Canon G11 (podobno uszkodzona jakaś część od napędu... ptyru Profesjonalne podejście do klienta (1) Pani, która robiła zdjęcia do dowodu osobistego robiła je tak długo, aż... klientka mile zaskoczona obsługą zawiedzony (1) zepsuli aparat i zwalili winę na klienta, nie dość ze trzymali bardzo długo... stefan Naprawa obiektywu Nikkor (1) W ok! Serwisie naprawiałem uszkodzony obiktyw Nikkor. Obsługa na najwyższym... Greg Polecam! (1) W serwisie zleciłem czyszczenie zapylonej matrycy w kompakcie Canona i... Szymon