Obi nieprzyjazne dla zwierząt (1) Nie mogę narzekać na jakość asortymentu, natomiast zakupy utrudniła mi... Justyna Polecam ten market (1) Duży wybór towarów w przystępnych cenach. Ale przede wszystkim miła obsługa.... kamil Pan z działu kafli i płytek najlepszy :) (1) Obsługa w tym sklepie jest na najwyższym poziomie. Przesympatyczny Pan... Paulina
Bardzo pozytywna sytuacja (1) Witam. Nie wiem czy poniższa ocena ma dla kogokolwiek znaczenie, nie mniej... Krzysztof Jest b. Dobrze (1) Jestem pod wrażeniem , z doświadczenia wiem, że obsługa jest zarobiona,... Przesiedleniec Wielki zawód (1) właśnie wróciłam z zakupów w tutejszym sklepie i jestem ...zniesmaczona... Anna dobry punkt obsługi reklamacji (1) Dziękujemy Panu Michałowi z punkt reklamacji - zepsuła nam się kosiarka i... maciek Świetna obsługa pana Piotra K. na dziale budowlanym. (1) Wielokrotnie w ostatnim czasie robię zakupy wraz z żona szczególnie na dziale... Grzegorz SUPER OBSŁUGA I FACHOWOŚĆ (1) NIESPOTYKANA FACHOWOŚĆ DZIAŁU PODŁÓG ANATOL.28 Obsługa (1) Chcialam bardzo podziekowac pracownikom Obi za 100% wiadomosc na temat... Monika Pozytywnie (3) Witam ostatnio robiłem zakupy na dziale ogród ze swoją żoną i bardzo nam sie... Marek Super:) (2) Witam serdecznie:) Nazywam sie Kamil Piotr Tankiewicz, i wraz z moja... K. i R.Tankiewicz Obsługa (1) Chcę potwierdzić co piszą inni na temat obsługi w Obi na Szadułkach. Chwalę... Grzegorz jakosc obsługi (1) Witam, z ogromna przyjemnoscia biore udział w ankiecie. Kupilismy w Panstwa... anna szysz Wspaniała obsługa (2) Polecam ten market , doradcy doświadczeni , kasjerki uśmiechnięte , w... Adam T. Jak dla mnie jak każdy inny market (2) Jak dla mnie, to obsługa średnia -dotyczy działu ogród, zwłaszcza gdy... młoda mama