OCHRONA

Witam . nie rozumiem co się dzieje w tym lokalu, po remoncie i owszem może i prestiż się podniósł ale zauważyłam brak jednego ochroniarza Pana Andrzeja i od razu jet to widoczne w pracy pozostałych ochroniarzy. Co to za ochrona jeśli tylko stoją i nic nie robią są tylko od kasowania za wejście czy od pilnowania porządku na " sali" a w szczególności na parkiecie. Jak do tej pory nie było takich sytuacji żeby ludzie na parkiecie bawili się z piwem w ręku czy drinem, zwracam uwagę ochroniarzowi to wzdruguje ramionami i nic z tym nie robi. Facet śpi przy stole aż mu ślina cieknie podchodzę do ochroniarza Adama który jak to można zauważyć zawsze zajęty pewna panienka prosi mnie bym podeszła do drugiego pana a ten co robi wybudza kolesia i i odchodzi dalej, po czym facet dalej słodko sobie śpi a ślina dalej cieknie po pysku. Ochroniarz jest od tego by zapewnić bezpieczeństwo a nie żeby się chować po kątach i obściskiwać z panienką . Płacicie za ochronę czy za ich podrywy i mile dla nich spędzany czas????? Lokal po remoncie może i zyskał ale odizolowanie góry powoduje wrażenie że jest to bardzo mała knajpa, obniżony sufit latem tam się chyba będzie można ugotować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: OCHRONA

Nie zgadzam się odnośnie ochrony!Moim zdaniem jest rewelacyjna i na poziomie!Zauważyłem,że wiele opinii na forum wpływa z pobudek prywatnych i to jest żenujące,gdyż takie sprawy należy załatwiać honorowo tj.prywatnie na gruncie neutralnym!Żenujące jest to,że niektórzy ludzie w ten sposób załatwiają swoje sprawy tj.dając nieprzychylne opinie na forum,pozdrawiam was tchórze i życzę więcej odwagi ;)
Bogdan
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: OCHRONA

Panie Bogdanie można by polemizować, zwróciłam uwagę barmankom że ochrona nie reaguje na moje prośby reakcji i tak żadnej nie było. Proszę czytać ze zrozumieniem ogólnym a nie tylko z tym co się chce dla siebie wyciągnąć.
Lokal oceniam bardzo wysoko zarówno wystrój po remoncie ( tylko , że przydałaby się klima bo jest bardziej duszno) jak i prace kelnerek na wysokim poziomie. Ochrona jest dyskretna i nie ma odstraszającego wyglądu jak bywa to w innych lokalach, dobrze by było po prostu gdyby bardziej się rozglądała co się dzieje na parkiecie niż jaka laska się na nim wije . To jest jedyne zażalenie bo nieprzyjemnie się tańczy gdy ktoś chwieje się obok Ciebie z browarem wcześniej tego nie było. Mało tego w zeszłą sobotę tj 13 VII proszę sobie sprawdzić na monitoringu dwie kobiety tańczą na stole a stół jest naprzeciwko baru pod oknem dj. muzyczka leci a one całe nagranie przetańczyły na stole nikt nie zareagował. W lokalu bywam bardzo często i mim wszystko nie mam zamiaru go zmieniać i proszę się pilnować ze słowami i wyzwiskami typu "tchórze" czy że ktoś na forum załatwia swoje sprawy prywatne. To chyba w Waszej gestii jest dbać o klientów to Wam ma zależeć na opinii a nie mi a mimo wszystko jestem zadowolona z kapitana cooka troszkę więcej inicjatywy ze strony ochrony i będzie dobrze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0