Kapitan Cook

Restauracje Kluby, dyskoteki

Gdynia, al. Jana Pawła II 2

Anna - ocena (1) Miałam przyjemność uczestniczyć w urodzinach koleżanki, które obyły się w... Anna Mikolaj - ocena (1) Jedzenie na wysokim poziomie ! Zawsze , wszystko smakuje tak samo . Polecam... Mikolaj Mirella - ocena (1) Polecam . Super muza dla każdego , jedzenie ,obsługa na szóstkę. Miejsce ma... Mirella
Mimi - ocena (1) Polecam dyskoteki w Kapitanie Cook, swietna zabawa i super jedzenie Mimi Katarzyna - ocena (1) Przyjemna tawerna z umiarkowanymi jak na Trójmiasto cenami. Zupy rybne byly... Katarzyna Leszek z Nowe Soli - ocena (1) Bardzo miła obsługa i pyszne makarony Leszek z Nowe Soli Adam - ocena (1) Mila i profesionalna ochrona, gorzej z resztà. Przyszlismy z kolega do lokalu... Adam Wiesław - opinia (1) Tak trzymać , byłem dzisiaj z żoną i wnukiem i powiem tak : smacznie,... Wiesław Jurek - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie. Lokal z klimatem. Polecam... Jurek Beata - opinia (1) Na pewno wrócimy na przepysznego dorsza oraz rozpływający się serniczek w... Beata Mariusz - opinia (1) Polecam bardzo pyszne jedzenie ,obsługa super i super ceny !wystrój wnętrz bajka Mariusz Wojciech - opinia (1) Wyjątkowo słaba obsługa, dostarcza wyjątkowo niedoprawione dania w wyjątkowo... Wojciech dyskoteka (1) Obsługa jest super, kelnerki i kelnerzy na bardzo wysokim poziomie. Jedynym... Ela nareszcie świeże brzmienie (1) nareszcie świeże brzmienie, zauważyłem nowe kolumny, grają świetnie, czystość... stały bywalec Komunia w cooku (1) Wyprawialam komunię córki. Bardzo jestem zadowolona. Zalatwialam wszystko z... Magdalena M NATKA (1) Po spacerze po pięknym bulwarze nadmorskim udajac sie wzdłuż skweru docieramy... NATKA Zupa rybna na wynos (1) Zaznaczam, że oceniam tylko i wyłącznie potrawę, ponieważ zamówiłam ją na... Agnieszka G - opinia (1) Bardzo fajne miejsce , pyszne krewetki, pomocna obsługa i kultowa... G Magda - opinia (1) Nigdzie indziej w Trójmieście, nie byliśmy tak miło ugoszczeni na imprezach... Magda Zupa rybna super (1) Przeczytałem komentarz jakiejś Pani o zupie rybnej, nie rozumiem jej opini,... Tomek