Kapitan Cook

Restauracje Kluby, dyskoteki

Gdynia, al. Jana Pawła II 2

Wszystko ale jedzenie (1) Przemiła Pani kelnerka, chętnie zatrudnilabym taką w mojej restauracji,... Karolina Managerka (1) managerka bardzo wporzadku a jak komuś coś sie nie podoba to niedaleko jest... Paul Pani Menager...dramat (2) Byłam tutaj już kiedyś,muzycznie,kulinarnie i obsługa - do dziś - zawsze... M
było by miło żeby nie starszy pan (2) Witam lokal fajny ale przejdę do konkretów chciałam skomentować postawę... mora Pyszne wielkie jedzenie :) (1) Wielkie porcje i pyszne jedzenie. Piękne wnętrza restauracji, miła obsługa.... ONA I ON Restauracja Capitan Cook (1) Byłem wczoraj w tym lokalu.No i niestety ale spotkało mnie tam... C.K. warto się wybrać (1) jakiś czas temu byłem w tej restauracji ze znajomymi ,tym razem wybrałem się... GOŚĆ Przepyszne jedzenie,miła obsługa rewelacyjny klimat. (1) Wczoraj wybrałam sie z rodzina na obiad,małe świeto.Jedzenie... Sabina Szklanki są brudne!!!!!!!!! (1) W czasie, gdy stałem w kolejce do baru kelnerka przyniosła dwie tace... Miro Szklanki są brudne!!!!!!!!! (1) W czasie gdy stałem w kolejce do baru kelnerka przyniosła dwie tace szklenek.... Miro było dobrze a teraz dramat (1) Byłem w restauracji w 2010 roku i lepszego jedzenia próżno było szukać w... zniesmaczony Było rewelacyjnie a teraz dramat (1) Byłem w restauracji w 2010 roku i lepszego jedzenia próżno było szukać w... Zniesmaczony Bardzo smacznie i przyjemnie (1) Bardzo pyszne jedzonko, mila obsługa . Najlepsze jedzenie ze wszystkich... Anna Cudownie (1) Zabawa cudowna,obsługa cudowna,muzyka cudowna.Klimat i wystrój-aranżacja... madzia super (1) SWIETNA ATMOSFERA,CIEKAWI LUDZIE.MUZYKA DLA KAZDEGO I NIEZAPOMNIANY... MADZIA Beznadzieja (2) Wybraliśmy się ze znajomymi po dłuższej przerwie do Kapitana Cooka i... Czterdziestolatka Katastrofa (5) W restauracji byłam pierwszy i ostatni raz. Po pierwsze, cała obsługa nadaje... Klaudia supe obsługa i menu :) (1) Byłam kilka dni temu , jadłam sandacza z borowikami-rewelacja! Obsługa bardzo... Mirela Super lokal (1) Bardzo fajna atmosfera, muzyka dla każdego gustu,Zauważalne bardzo pozytywne... Magda z ekipa Super lokal (1) Lokal godny polecenia.atmosfera jest miła,obsługa na wysokim poziomie.Nie mam... Autorka;))