było by miło żeby nie starszy pan

Witam lokal fajny ale przejdę do konkretów chciałam skomentować postawę starszego Pana ochroniarza całkiem niedawno był bardzo wolgarny w stosunku do mojej osoby byłam w sobotę znowu świadkiem jego paskudnego zachowania do klienta starszy Pan ochroniarz jest bardzo agresywny wólgarny i awanturniczy w stosunku do klientów bezczelny używa niecenzurowanycH słów właścicielu klubu może czas Pana starszego wysłać na emeryturę lub na kurs dobrego wychowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: było by miło żeby nie starszy pan

Witam,jak najbardziej zgadzam się z Mora, starszy Pan ochroniarz i jego bezczelne zachowanie w stosunku do klientów jest nie na miejscu. Bywam tam raz na jakiś czas i mam okazję obserwować tego Pana i jego podejście do klienta,bywało też, że próbował się wtrącać do mojej wesołej zabawy z koleżankami i groził koleżance,ze zaraz ją wyprowadzi bo co nie podoba mu się styl tańca czy o co chodzi?Ostatnio byłam ze znajomymi,dobrze,ze byli czujni, przysiadłam na niewłaściwym krzesełku,nie zauważyłam,że trwała w tym miejscu reklama i ten właśnie Pan w dość wulgarny sposób zaczął się czepiać i grozić,że mnie wyprowadzi.Dobrze,że miał mnie kto wybawić z rąk tego człowieka.Nic złego nie zrobiłam,poza tym,że wypiłam kilka drinków i czegoś nie zauważyłam bo byłam zwyczajnie zmęczona.APELUJĘ do właściciela klubu żeby zmienił tego starszego Pana ochroniarza na kogoś miłego i kto nie będzie straszył klientów.alexa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0