Kapitan Cook

Restauracje Kluby, dyskoteki

Gdynia, al. Jana Pawła II 2

Rewelacja !!! (1) Super lokal ,miła atmosfera w sobotnie wieczory ,pyszne jedzonko i bardzo... Pati Za każdym razem mile zaskoczona... (3) Nie zgadzam się z opinią Pani która skrytykowała lokal i obsługę. Dostrzegam... Iwona toalety koszmar (3) witam wybraliśmy sie ze znajomymi po raz kolejny do tego lokalu, tym razem na... klientka
pewna pani K. (1) często bywam z kolegami na dyskotece. Obsługa , jedzenie i drinki są ok. Tego... Mariusz Restauracja Super, miła, profesjonalna obsługa! (1) Swietna restauracja:) Wszystkie potrawy podawane były w oryginalnych... Grzegorz oszukane drinki (2) Byłam kilka razy na dyskotece z koleżankami. Obsługa miła, jest czysto (no... kika Hymmm..... (1) Byliśmy w minioną sobotę na kolacji ze znajomymi. Obsługa miła, wystrój ok ,... slavs1 Zdecydowanie polecam! Dobre jedzenie - sprawna obsługa! (1) W czasie spaceru po skwerze z żoną zgłodnieliśmy... wstąpiliśmy do Cooka - w... B&A Porażka (3) Wybrałam się ostatnio do kapitana cooka i powiem szczerze że jestem... Edyta OCHRONA (3) Witam . nie rozumiem co się dzieje w tym lokalu, po remoncie i owszem może... zażenowana bardzo fajne miejsce!!! (1) chyba przekonamy się do marynistycznych restauracji:-) bardzo fajnie i... Magda Dobra zabawa (1) Dzień dobry! Lokal znam już od wielu lat i uważam tegoroczne odświeżenie... Leszek ROZCZAROWANA (1) byłam w zeszłą sobotę i powiem szczerze ze jestem rozczarowana ponieważ... JA szatnia (3) szatniarz bezczelny i wciskający dziecko w brzuch robiacy z klienta... katorm ochrona (1) 22 czerwca 2013 r g.21 ,czy w tym lokalu była impreza zamknieta? Tak... klientka BRAWO (2) Gratulacje dla całego zespołu.Jedzenie pyszne,obsługa bardzo miła i doskonale... Krzysztof SYLWESTER!! (2) Dziękujemy za wspaniałego Sylwestra!!Co rok spędzamy tą ostatnią noc roku w... Piotr Sobota w Cook (2) Witam, Chciałabym się podzielić moją opinią odnosnie imprezy w Cooku.... Emilia z Elbląga Mala czarna (3) Witam. Bylam w Cooku w sobote 03.11.2012r, ze znajomymi z ktorymi siedzialam... Kasia najlepszy klub w Gdyni!! (1) Co drugi weekend przychodzę ze znajomymi do Cooka.Zawsze świetnie się... małgorzata