Za każdym razem mile zaskoczona...

Nie zgadzam się z opinią Pani która skrytykowała lokal i obsługę. Dostrzegam duże zmiany które, nastąpiły w ostatnim półroczu na korzyść lokalu. Przede wszystkim bardzo dobre zmiany kadrowe w ochronie, już na progu za każdym razem witają Nas uśmiechnięci, kompetentni i kulturalni Panowie, służący w każdej chwili pomocą. Obsługa Pań kelnerek też jest na wysokim poziomie zawsze miłe i uśmiechnięte z duża kultura osobistą. Muzyka mi i moim znajomym a także jak zauważyłam wszystkim gościom bawiącym się w tym lokalu też się bardzo podoba uważam, że jest to jeden z najlepszych lokali w Trójmieście. Ja i moje towarzystwo jesteśmy z Gdańska ale żeby dobrze się pobawić wybieramy się do Gdynii do Kapitana Cook'a. Pozdrowienia dla właściciela i całej załogi Kapitana Cook'a.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

odpowiedz na komentaqrz

chyba pani czyta bez zrozumienia ja nie zarzucam braku kultury panom ochroniażom przeciez wspomniałam ze nie mam co do tych panów zarzutów są bardzo sympatyczni i kulturalni jesli chodzi o panie kelnerki i obsługe baru to też nie mam zarzutów i lokal też wpożądku. mój komentarz tyczył się pani która pracuje na szatni tak jak juz wspomniałam ja i moi znajomi zostali nie ładnie potraktowani po raz kolejny przez ta pania jest zarozumiała i niegrzeczna w stosunku do klientów a jak panią potraktowała miło to albo pani miala szczęście albo się panie znają.pozdrawiam!!!!! a toalety też mają do życzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: odpowiedz na komentaqrz

Klientka warto by było czasem zajrzec do słownika ortograficznego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0