Kapitan Cook

Restauracje Kluby, dyskoteki

Gdynia, al. Jana Pawła II 2

Capitan Cook górą !!! (1) Byłam ostatnio na wieczorze panieńskim i zaliczam zabawę na 6+ !! Jedzenie... gdnianka Ewelina - opinia (1) Uwielbiam zakończenie imprezy w tej dyskotece. Bardzo cenię sobie ochronę.... Ewelina POLECAM (1) Jeśli objadanie się jest dla Ciebie zakazanym owocem, skosztuj lekkostrawnych... Ewa
Kapitan Cook TO JEST TO! (1) Wspaniała zabawa, byliśmy większą grupą po raz pierwszy. Obsługa przemiła,... O-lutek KAPITAN COOK to bezpieczne miejsce! (1) Szczerze polecam zabawę w Kapitanie Cook, wieczór panieński mojej siostry... Ola Wielki lokal i dlatego zawsze jest miejsce... (1) ...ale to oczywiście tylko jedna z kilku zalet. Bardzo dobre jedzenie... Alicja Rewelacja!!! (1) Miałam ponownie okazję bawić się w tym miejscu i jak zawsze było... Gośka rewelacja (1) Byłam po raz pierwszy z moimi przyjaciółkami i zapewniam,że nie był to wyskok... Agata Rewelacja (1) Polecam gorąco każdemu w każdym wieku i na każdą kieszeń! Obsługa... justynki Pizza (1) Dziś pierwszy raz wybrałem się do tej restauracji i jestem miło zaskoczony... Mirek Nie polecam!!! (4) Wybralem sie na obiad, godz poludniowa, pusto, 3 stoliki zajete. Na karte... poszukiwacz smaku KOSZMAR (2) Wchodząc zobaczyliśmy kelnerki, które siedziły przy stole i paliły... zarzenowana rozczarowana :(( (2) WITAM JESTEM STALA BYWALCZYNIĄ TEGO CLUBU , ZAWSZE UWAZALAM , ZE JEST TO... Anastazja Andrzej i Patrycja - opinia (1) Mieszkam w Hamburgu i gdy jestem w Gdyni ( a jestem raz w miesiacu ) to... Andrzej i Patrycja OGÓLNIE NIE BYŁAM ZADOWOLONA (6) LOKAL BARDZO OSTATNIO NAS ROZCZAROWAŁ KIEDYŚ BYLIŚMY TAM STAŁYMI BYWALCAMI... ZAWIEDZENI franka palą:) (1) Ktoś ma jakiś problem uważam że knajpa super ludzie narzekają nawet nie... HANKA:) Super (1) Bardzo polecamy wszystkim te restauracje naszym zdaniem nie ma drugiej tak... Filip Bramkarze-gangsterzy (4) Po wejściu przywitał nas widok niczym z gangsterskich filmów - lokal, w... Voodoo bramka buuuuu (1) W sobotę byliśmy w tym lokalu. Bramkarz skasował wejściówkę 20 zł od osoby... Piotr Drugie podejście (3) Kiedyś byłam, dużo zarzutów (pisałam wcześniej) ale ogólnia była to jedna z... Monika