ODDAM DRZWI POKOJOWE NOWE

Mam do oddania kilka skrzydeł drzwiowych, sa nowe, niestety każde drzwi są inne. Drzwi są nowe, stały kiedyś u mnie na ekspozycji w sklepie. Mam ich ok 10 sztuk. Po prostu szkoda mi je wyrzucić a nie mam gdzie ich trzymać. Może jest ktoś kto potrzebuje . Wszystkie to 80P , no jedne chyba 70 tki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chętnie przyjmę :D można jakiś kontakt? monia0099@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ODDAM DRZWI POKOJOWE NOWE

Chętnie przyjmę 1 sztukę
mail mirko334@wp.pl
Proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ODDAM DRZWI POKOJOWE NOWE

Jestem zainteresowany 1lub 2szt. Proszę o kontakt beatatr12@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

numer do mnie to 504847018, tak jak wspominałem są to same skrzydła bez futryn , Są nowe. Jeżeli ktoś potrzebuje to proszę o telefon. Najlepiej żeby je odebrać dziś lub najpóźniej jutro. drzwi są do odebrania w Rębiechowie. Może ktoś chce od razu zabrać wszystkie? nie mam gdzie tego trzymać. A może ma ktoś do udostępnienia pomieszczenie do zmagazynowania tego. Na spokojnie wtedy znalazłbym potrzebujących, bo naprawdę szkoda wyrzucać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dopiszę się - mam też jedne do oddania prawe 80 brązowe przeszklone - mogę przesłać zdjęcie na maila - były założone 3 mies
becejlo@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam do sprzedania 4 sztuki:
https://www.olx.pl/oferta/drzwi-polskone-sempre-w05-biale-CID628-IDnW7FV.html
mogę się dogadać co do ceny, jeśli ktoś będzie chciał komplet. Drzwi są nowe, nigdy nie używane, oryginalnie zapakowane (poza jedną sztuką rozpakowaną do zdjęcia).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...