ODRADZAM!

WŁAŚCICIEL RESTAURACJI JAK RÓWNIEŻ JEGO PRACOWNICY SĄ BARDZO NIEPOWAŻNI, NIE TRAKTUJĄ POWAŻNIE KLIENTA, NIE DOTRZYMUJĄ SŁOWA. BRUDNE TOALETA ( JEDNA!!! ), OBSŁUGA OCIĄGA SIĘ JAK MUCHY W SMOLE MIMO, ŻE JEST ICH TAM BARDZO WIELU. NA PODANIE KART CZEKAŁAM CHYBA 20 MINUT. JEDYNE CO SPRAWIAŁO, ŻE TAM WRACAM TO DOBRE JEDZENIE,ALE WCZORAJSZEGO WIECZORU MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA, W ZWIĄZKU Z TYM, WE MNIE KLIENTA STRACILI. I NIE TYLKO WE MNIE.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Witam p.Gosiu.Na początek wyrażę swoje rozczarowanie.Rozczarowanie Pani opinią.Zazwyczaj manager lokalu,czytając tak niepochlebne zdania o miejscu,którym się na co dzień zajmuje,kłania się w pas,proponuje darmowe obiady i tuzin przeprosin.Ja postąpię jednak inaczej.Poświęcam klubowi,restauracji Unique 100% swojego czasu.Wiem dokładnie,bo przecież nikt nie jest doskonały,że posiadamy słabsze punkty.Jednak nie zgadzam się z Pani opinią i zarzutami kierowanymi pod adresem personelu.Jestem w stanie ręczyć za swoich ludzi,bronić ich kompetencji i zaangażowania w pracę.Co do toalet.W tygodniu są monitorowane co 15 min.Jest to najzwyklejszy standard obowiązujący w naszym klubie.I jeszcze ostatnia sprawa.W Restauracji Unique jest dobre jedzenie?Moim zdaniem doskonałe.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: ODRADZAM!

A co się takiego stało? Chodzę tam na imprezy i często jadam i zawsze kultura, czysto a jedzenie pierwsza klasa. Wiec w czym problem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ODRADZAM!

faktycznie musieli cie wkurzyc, ale zeby tak od razu skreslac odwiedzane miejsce.. wiesz, personel tez ludzie.. moze ktos zly dzien miał .. W takich sytuacjach powinnas zwrocic uwage managerowi lub napisac do klubu skarge na maila. Pewni by sie zachowali jak trzeba .. Ja czesto tam bywam i personel jest usmiechniety i zyczliwy.. nie narzekam na obsluge.

JA POLECAM!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1