Marisco Restaurant

Restauracje

Sopot, pl. Zdrojowy 1

Agnieszka - ocena (1) Byliśmy dziś pierwszy raz .Zupa rybna - tragedia .O ile można to nazwać... Agnieszka Lena - ocena (1) bardzo miła obsługa, przytulny nastrój, jedzenie smaczne i starannie... Lena Malgorzata - ocena (1) Jedzenie przepyszne w pięknej restauracji taras słonko kwiaty Sopot Bajka... Malgorzata
Wincent - opinia (1) Bardzo mi smakowały tapasy, do tego wyborne wino i ładny wystrój. Mogę... Wincent Julia - opinia (1) Byłam na kolacji z przyjaciółmi i jestem naprawdę bardzo pozytywnie... Julia Kacper - opinia (1) Świetna atmosfera, bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie, zdecydowanie polecam Kacper Daniela - opinia (1) Drinki, a szczególnie aperol nie są absolutnie do polecenia. To co dostałam... Daniela Derek i Mia - opinia (1) Czegoś takiego jeszcze nie doświadczyliśmy. Poprosiliśmy o potrawy... Derek i Mia Krystyna - opinia (2) Super jedzenie, trunki oraz przemiła obsługa. Życzę sukcesu ! Krystyna Wulgarny barman (1) Restauracja bez zastrzeżeń, jedzenie smaczne i w uczciwych porcjach, obsługa... Małgosia Andrzej - opinia (1) Fajne miejsce :) Bardzo dobry serwis- pozdrawiamy miłego pana z zarostem...... Andrzej Mile zaskoczona (1) Przyjechaliśmy do Trójmiasta na weekend na recepcji hotelu polecili nam... Bożena Unikalna? (1) Na pewno nie... W sobotę z przyjaciółmi (6 osób) wpadliśmy z gruponami na... Jac Nie wiem czy godne polecenia! (1) Ostatnio byłam na obiedzie z narzeczonym. Przyjechaliśmy ze Słupska,... KHDWK smacznie elegancko po prostu przyjemnie (1) jeżeli ktoś chce dobrze zjeść to dobrze trafił!Doskonały klimat na obiad lub... piemal POLECAM KAŻDEMU! (1) Miałam przyjemność po raz kolejny odwiedzić to miejsce w piątkowy wieczór,... Weronika85 Tragedia... (1) Zakupiłem zestaw obiadowy z groupon dla 2 osób za 90 zł. Atmosfera... Zniesmaczony menu degustacyjne z grupona (1) Przystawka świetna. Zupy: pomidorowa poprawna, natomiast w czosnkowej upełny... ad POLECAM (1) Nie wiem skąd się biorą te złe opinie. Wczoraj byłem ze znajomymi, najpierw... Karol ODRADZAM! (4) WŁAŚCICIEL RESTAURACJI JAK RÓWNIEŻ JEGO PRACOWNICY SĄ BARDZO NIEPOWAŻNI, NIE... GOSIA