OLDAR

Giełdy i komisy

Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 21/1

Oskar - opinia (1) Bardzo polecam! Pan Darek przez cały okres zakupowy służył pomocą i błyszczał... Oskar Sławek - opinia (1) Polecam! Samochód w bardzo dobrym stanie i wszystko zgodne z tym co... Sławek Kuba - opinia (1) Auto sprawne, jeździ jak trzeba. Udało się kupić dobry samochód za normalną... Kuba
Wydech. - opinia (1) Witam. Polecam. Dokonałem dobrego zakupu w dobrej cenie.. Wydech. Zbyszek - opinia (1) Minęły 4 miesiące odkąd jeżdżę Nissanem od Pana Darka. Auto sprawuje się bdb,... Zbyszek Janusz - opinia (1) Polecam ten autohandel. Pan Dariusz fachowo doradzil zakup Citroena ktory... Janusz Sebastian - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam Pana Darka. Samochód w bdb stanie, zgodnie z tym... Sebastian Można zaufać (1) W końcu znalazłem osobę od której miło kupuję się samochód. Bez cwaniakowania... Emil Opel Meriva B 1.3 CDTI 2011r (1) Od dłuższego czasu szukałam auta ekonomicznego i przestronnego. Natrafiłam na... Karolina Audi A4 B7 2.0 tdi 2008r. (1) Od jakiegos czasu przegladalem oferty audi z zamiarem kupna, az natrafilem na... Szymon e46 (1) Dzisiaj mija rok od kiedy kupilem moje autko u pana Darka jestem z tego... Krzysztof zadowlona klientka (1) Na Pana Dariusza trafiłam z polecenia. Zamówiłam auto do firmy - Peugeot... Ola klient (1) Po długich poszukiwaniach samochodu trafiłem do pana Darka. Stan samochodu... jacek Polecam w 100 procentach (1) Kupiliśmy u pana Darka samochód.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Profesjonalne... zadowoleni klient (2) Kupiłem jakiś czas temu auto od Pana Darka...wszystko super jeśli chodzi bo... klient Sprzedawca godzien zaufania (1) Szukalismy autka kilka tygodni - w koncu po wielu ogledzinach trafilismy do... Marek Bardzo zadowolony (1) Kilka dni temu odebrałem już drugi samochód kupiony od p.Dariusza (pierwszy 2... Krzysiek super sprzedawca (1) kupilem auto od Pana Darka wszystko zgodnie z opisem w ogloszeniu i przez... Pawel Sprawdzony i pewny. (1) Kupilem juz od Pana Dariusza kilka aut w przeciagu kilku lat. Zawsze auto... Dobry klient