Można tu zjeść pyszne śniadanie , treściwy obiad i wspaniałą kolację. Są tu doskonałe potrawy ze świeżych ryb, przyrządzane wg życzenia klienta w najróżniejszy sposób tj. na parze, z pieca, gotowane itp. z zachowaniem najwyższych standardów sztuki kulinarnej. Oprócz dań rybnych możne smacznie zjeść również danie mięsne do wyboru np. cielęcinę, wołowinę lub jagnięcinę czy potrawę z kaczki. Wyjątkowo smaczna jest wątróbka cielęca z duszoną cebulką, kiszonym ogórkiem z dodatkiem glazurowanej gruszki. Z zup polecam moją ulubioną rybną przyrządzoną na sposób tajski. Z dań kolacyjnych nie sposób odmówić sobie oryginalnej i unikalnej potrawy jaką jest makrela marynowana w szampanie, czy też wyjątkowo smacznego śledzika w śmietanie. Porcje są obfite, zawsze świeże i wytwornie udekorowane, a przede wszystkim bardzo smaczne. Jest również duży wybór herbat, oprócz podstawowych gatunków można wypić wyszukaną w zestawie z wybranymi przez siebie dodatkami. Dla mnie jest to nie tylko najlepsza w Trójmieście restauracja, która wiedzie prymat z poród tych, których dotychczas korzystałam w kraju i zagranicą. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim restaurację „NAUTILIUS” w Gdańsku.