Nautilus

Restauracje

Gdańsk, Bałtycka 5

Urodziny Oli (1) Spędziliśmy uroczy, urodzinowy wieczór w Restauracji. Obsługa jak i menu na... Agnieszka okropieństwo (1) Byłem z rodziną w ostatnią niedzielę ceny z księżyca, porcję małe, jedzenie... michałustawski Polecamy (1) Spędziliśmy przemiły wieczór walentynkowy. Kelner Łukasz bardzo zadbał o... Iwona
OPINIA O Restauracji i menu (1) Można tu zjeść pyszne śniadanie , treściwy obiad i wspaniałą kolację. Są tu... Ewa Julia Juczyńska Ewa - opinia (1) Nie polecam. Zupa rybna jest jedną z najgorszych jakie dotąd jadłam, z... Ewa Obiad ślubny (1) W marcu urządziliśmy w Nautilusie obiad ślubny. Właściciel, a zarazem szef... Ania Obiad imieninowy (1) W ostatnia niedziele bylam zaproszona na obiad imieninowy w Restauracji... Sonja-Blanca Jak zwykle super (1) Super restauracja , super jedzenie super obluga i wystroj. Szefostwo oddane... Gosia zza morza Genialne miejsce (1) Niedawno miałam okazję posmakować dzieł Szefa Kuchni. Razem z mężem i dziećmi... Monika z rodziną Dramat!!! (1) Cola rozgazowana, (...) kurczak odgrzewany i twardy, skłócony personel a ceny... gorallo Wesele w Nautilusie (1) Bez chwili namysłu polecam ten lokal na wszelkie imprezy i uroczystości!!!!... Kasia i Dominik Polceamy ogromnie !!! (1) Super restauracja z fajnym menu i przyjaznym personelem !!!! Wlasciciele... Bardzo zadowoleni goscie urodzin niezawodna (1) W Nautiliusie byłen kilka razy, z klientami i z rodziną. Moim zdaniem to... piotr Restauracja z klasa (1) Nieplanowany wypad do restauracji Nautilius jak zwykle zakonczony sukcesem.... Gonia Trudności z herbatą (4) Wydawać by się mogło, że na zimowe dni w restauracji sąsiadującej z deptakiem... Niezadowolona ... (1) Byłam w wielu restauracjach, ale ta jest jedną z najgorszych. Zupy podawane... avb dla smakoszy (1) Restauracja, menu i obsługa tak nam się spodobała, że przychodziliśmy tu co... Lila Rewelacja (1) Uwielbiam dobra kuchnię i na taką zawsze mogę liczyć wybierając się do... Wiktoria przepyszny Nautilus (1) Znajomi od lat zachwycają się kuchnią i atmosferą Nautilusa-przejechałam 500... Elżbieta nic specjalnego... (1) Wszystkim lubiącym dobre jedzenie i miłą atmosferę stanowczo odradzam,... jarosław o.