Nautilus

Restauracje

Gdańsk, Bałtycka 5

Tomasz - opinia (1) Wczoraj (24.06.2013) wraz z moim współpracownikiem odwiedziliśmy Nautilusa,... Tomasz MAŁE WESELE (1) My wyprawiliśmy małe wesele i było super, miła obsługa wszystko dobre ciepłe... Basia Dawać Geslerową ! (2) Pytalem Szefa (ktory osobiscie tam kucharzy) skąd to umie ??? Takich śledzi i... Yami
Najsmaczniejsze rybki i nie tylko:) (1) Super lokalizacja, nad samym morzem a rybki jakby falą wprost do restuaracji... Magdalena Jurdziak ja - opinia (1) Jedzenie dobra ale szalu nie robi. Ladny wystroj i mila obsluga. ja ..... (1) Wybralem sie z rodzina na obiad. Jedzynie bylo nawet nawet, chociaz tak... Kratos mieszane.. (2) Przystawki super:) - tyle można powiedzieć dobrego.. w zupie rybnej... Marcin Wysmienite, wykwintne jedzenie. (2) Ostatnio dwukrotnie wybraliśmy sie z rodziną na niedzielny obiad. Raz z... Lubek POLECAMY !!! (1) Trzecia rocznica ślubu i nadal ta sama restauracja. To nie tylko wspomnienia... Małgosia i Jarek Polecam (1) Szef lokalu bardzo komunikatywny i otwarty na wszelkie propozycje. Bardzo... baja GORĄCO POLECAM (1) W ostatnią sobotę lipca organizowaliśmy dla naszych Gości przyjęcie weselne.... Gosia i Paweł B. POLECAM (1) POLECAM Nie zgadzamy sie z opinia Mileny. To chyba jakies nieporozumienie.... Gosc ODRADZAM (2) Kategorycznie odradzam robienie uczty weselnej w tej restauracji!! Mimo... Milena smakosz (1) Wracając z plaży postanowiłem na chwilkę wpaść do tej restauracji,sympatyczna... adas Opinia (1) Witam. Musze przyznać ze jestem milo zaskoczony zarówno jedzeniem(smaczne)... mariusz Asia i Sławek - opinia (1) Restauracja na wysokim poziomie,profesjonalna.W ostatnią sobotę... Asia i Sławek kasia - opinia (1) Co tu opiniować restauracja poprostu z klasą jak i również obsluga ,nic dodać... kasia Magda - opinia (1) Kiedyś była to moim zdaniem jedna z sympatyczniejszych restauracji. Teraz -... Magda Skorzystanie z toalety 5 zł (1) Jestem w 9 m-cu ciąży. Podczas niedzielnego spaceru poczułam potrzebę... Ciężarna POLECAM!!! (1) Spotkanie biznesowe z moimi kontrahentami ze Stanów Zjednoczonych i Malezji.... Oskar Troński