Nautilus

Restauracje

Gdańsk, Bałtycka 5

Warto! (1) Świeże, dobrze zrobione dania. Spokojnie, sympatycznie, na poziomie. Ładnie... E.T Marek - opinia (1) Jestem z Torunia,mimo to każdorazowo kiedy odwiedzam trójmiasto korzystam z... Marek pierwszy i ostatni raz... (1) Ta pani poniżej to chyba ma jakieś specjalne względy przebywając w tej... Mariusz
Nautilus (1) W czasie mojego pobytu w Polsce Gdansku mialam przyjemnosc skorzystac z... Malgosia Biedrzycki Szwecja tomasz - opinia (1) Szczerze mówiąc jedzenie w miare dobre,ale bardzo głodnym nie polecam... tomasz Polecam, aczkolwiek ja mam nutkę niesmaku... (1) Uczestniczyłam w spotkaniu na które, zostałam zaproszona przez bardzo... Dr Danuta Ritzz restauracja z charakterem (1) Bylismy ze znajomymi na obiedzie i musze stwierdzic ze to bardzo przyjazna... Zbyszek Super restaurajca (1) Nie bardzo rozumiem dąsy poprzednich dwóch gości. ....... Mi sie tam... Marcin FATALNA OBSLUGA (1) Lokal przyjemnie urządzony z miłą muzyką w tle,jednak czas oczekiwania na... Przemek Na plus/na minus (1) Lokal sam w sobie jest bardzo klimatyczny,cudowny wystrój i kameralna Jazzowa... Brayan tragednia_cz.1 (1) W restauracji Nautilius byłam ponad miesiąc temu, a jeszcze dziś na myśl o... Joanna tragedia_cz.2 (1) Niesympatyczne kelnerki wykonujące swoją pracę jak za karę, niekończący się... Joanna masakra (1) Witam wszystkich zainteresowanych! Lubie w soboty i niedziele chodzic z żonką... Smakosz pikujemy w dół.... (1) niestety muszę zgodzić się z opinią Tomala. też zaliczam się do bywalców i z... Dorota Moi drodzy!!! (1) Powiem tak: -jestem stałym klientem od prawie roku, zawsze byłem "bardzo"... Tomala Dla koneserów (1) Jeśli lubisz dobre jedzenie, w urokliwym wnętrzu i chcesz być mile... Marek Rewelacyjne jedzenie!!!! (1) GORACO POLECAM!!!! Przepyszne jedzenie, szczegolnie rybki i owoce morza.... Ania Roman - opinia (1) Dobra kuchnia - ryby i owoce morza przede wszystkim. Mięsożercy zaproszeni w... Roman kiepski!!! (1) Czeka się na zamówienie godzinę, obsługa chodzi jakoś nadąsana, w kuchni... luki Beznadziejni :(( (1) Czekałem na zamówienie godzinę, po interwencji dowiedzialem się, że muszę... Kloss