Iza - ocena (1) Zgłosiłam awarię rolety, w umówionym dniu przyjechał właściciel, sprawnie i... Iza Stała klientka - opinia (1) Co jakiś czas korzystam z asortymentu i usług ORZEŁ desing, profesjonalne i... Stała klientka Jan - opinia (1) Dramat, szczerze odradzam, nieslowni,w dzień montażu odwołują, coś... Jan
Odradzam ! (2) Nie znam drugiej tak niekompetentnej firmy - przeszło rok czekam na usunięcie... DK Fachowo! (1) Salon mały, ale wybór duży Marcin K Drewniane żaluzje (1) super pomoc w doborze najlepszego rozwiązania- żaluzje drewniane. Pięknie się... Sylwia Polecam :) (1) Polecam 100% :) Wspaniała obsługa :) Anonim Żenująca obsługa (1) Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Weszłam do salonu... Gosia brak profesjonalizmu (1) Pan przyjechał z dwugodzinnym opóźnieniem. Miły, ale co z tego, skoro po... Celina Polecam (1) Profesjonalna obsługa, duży wybór, szybki montaż. Jednym słowem POLECAM... klientka Fachowe i profesjonalne podejście do kązdego klienta (1) Bardzo fachowe,rzeczowe i profesjonalne podejście do wymagających Klientów..... Anna Orzeł Design (1) Jestem zadowolona ;) Pani Dagmara przyjechała z wachlarzem tkanin i dodatków,... Regina Profesjonalizm i obsługa na 6 (1) Z tak wspaniałą i profesjonalną obsługą jeszcze się nie spotkałam. Zarówno... Patrycja Nie polecam (1) Niestety wysokie ceny nie przekładają się na wysoką jakość oraz standard.... Rafał Firma na medal !!!!!!!!! (1) Pragnę polecić Państwu usługi oferowane przez Pana Orłowskiego i jego firmę... Beata Wysoka jakość produktów. (1) Skorzystałem z usług pana Orłowskiego przy dekoracji okien. Właściciel firmy... MT Szyny do zasłon DS Design (1) Bardzo miły kontakt telefoniczny. Przemiła i wyczerpująca rozmowa w sklepie... PiotrA. Rolety (1) Najlepsi fachowcy na świecie.Bardzo miła obsługa,Towar z najwyższej... Witek Polecam!!! (1) Polecam Salon Dekoracji Orzeł ze względu na bogaty asortyment produktów oraz... Jola K. żaluzje drewniane i plisy (1) Zdecydowanie polecamy usługi firmy ORZEŁ DESIGN w zakresie żaluzji... Marta I Leszek