Maja - ocena (2) Wspaniali ludzie, zdawałam kursy na kategorię A1 oraz B. A1 z Jurkiem było... Maja Sławomir - ocena (1) Polecam wszystkim pragnącym zrobić uprawnienia na motocykl szkołę Alpina. Mam... Sławomir Maciej - ocena (1) Ostatnio miałem okazję ukończyć kurs prawa jazdy w szkole alpina i muszę... Maciej
Jarek - ocena (2) Tylko w tej szkole nauczysz się podstaw i poprawisz wyuczone błedy w jeździe... Jarek Sylwia W - ocena (2) Szczerze polecam OSK Alpina! Pan Kamil - instruktor ideał. Nauczy jeździć... Sylwia W Karolina Kempa - ocena (2) Zdecydowanie polecam ! Jakość i profesjonalizm to słowa, które dobrze opisują... Karolina Kempa Iwona G. - opinia (1) osk alpina to strzał w 10. Instruktorzy bardzo cierpliwi i wyrozumiali, a to... Iwona G. Mariusz - opinia (1) Profesjonalne podejście i doskonały kontakt z kursantem. Olbrzymia wiedza i... Mariusz Ola - opinia (2) Wszystko świetnie wytłumaczone, będę bardzo miło wspominać czas spędzony w... Ola Maciej - opinia (1) Super profesjonalna nauka jazdy motocyklem Maciej Amadeusz - opinia (2) Wszystkie 6 gwiazdek z całą pewnością adekwatne do pracy jaką wykonują... Amadeusz Michał - opinia (2) Absolutna rewelacja! Egzamin zdany za pierwszym podejściem, bezbłędnie.... Michał