Oberża 86

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Starowiejska 30

Gość (1) Wraz ze znajomymi kilkakrotnie odwiedziliśmy Oberżę 86 i zawsze wychodziliśmy... CeeM Rewelacja (1) Polecam i sam mam zamiar tam wracać. Nic więcej dodawać nie trzeba. ArkadiusZ Pyszne jedzenie w klimatycznym miejscu! (1) Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, rodzinny klimat. Ola87
Niedzielny obiad (1) Miejsce z historia , świetnie wykonanym wnętrzem oraz wyśmienitym jedzeniem!... Maciej Grzegorz Górniak - opinia (1) My również zachęceni dobrymi opiniami wybraliśmy się tu na obiad. Niestety... Grzegorz Górniak Super (1) Przepyszne jedzonko , wychodząc czuje się dopieszczony , porcje moim zdaniem... Balbina niestety zmieniona karta dań na gorszą (1) Zachęceni dobrymi opiniami wybraliśmy się tu na niedzielny obiad. Niestety... Elzbieta Weronika - opinia (1) Pyszne jedzenie i super klimat. Weronika Super !!!!! (1) Serdecznie polecam. Kuchnia z sercem :) wszystko dopracowane z najmniejszym... Ewelina K. Polecam! (1) Wybraliśmy się z rodziną na dzien Matki. Świetna obsługa, jedzenie... ama idealne miejsce na rodzinne spotkanie (1) Przyjemne miejsce na spotkanie w gronie rodziny lub przyjaciół. Jest... A - opinia (1) Nareszcie polska kuchnia taka prawdziwa jak u mamy, babci. Byliśmy na... B - opinia (1) Pyszne jedzenie, dobry stosunek jakości do ceny. Są klasyki kuchni polskiej,... B - opinia (1) Doskonala restauracja. Wszystkie dania niezwykle smaczne Przeciętnie (1) Nie jestem wyrafinowanym odbiorcą, ale pieczona kaczka z żurawiną smakowała... Ewa Doskonała polska kuchnia ze współczesnym twistem (1) Byłem z przyjaciółmi w święta. Polecono nam comber jagnięcy. Cena (89 zł)... 123 najlepsza polska kuchnia (1) Bardzo dobre miejsce, żeby zaprosić kogoś na kolację, ciekawe menu - polska... Aneta Bardzo urokliwe miejsce (1) Bardzo urokliwe miejsce, zachwyca eleganckim wystrojem, wspaniałą atmosferą... Hania.J Doskonałe miejsce na obiad z rodziną lub biznes lunch (1) Bardzo dobre miejsce, żeby zaprosić kogoś z zagranicy i pokazać, że Polska... Ppp Polska kuchnia w nowej odsłonie! (1) Świetne miejsce, przepyszne jedzenie np.kaczka, golonka, pyzy z gęsi,... Alicja z Poznania