Oberża 86

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Starowiejska 30

Ewa - ocena (1) Wspaniała obsługa, super atmosfera,jedzenie przepyszne.Mus z dyni poezja. Ewa Tomek - ocena (1) Pyszne jedzenie. Udko z kaczki rozpływało się w ustach. Schab z kością po... Tomek Jurek - ocena (1) Odwiedziłem wczoraj tą pseudo restaurację. Zamówiłem pyzy z gęsiną i dostałem... Jurek
Klient/ka - ocena (1) Zjadłam i chcę zapomnieć. Drugiego razu nie będzie. Słone, mało, odgrzewane i... Klient/ka Hubert - opinia (1) Perliczka rewelacyjna. Budynek z zewnątrz dość średni, ale jedzonko świetne! Hubert Mirek - opinia (1) No niestety, może jedzenie ok, ale obsługa słaba. Specjalnie zarezerwowałem... Mirek Andrzej - opinia (1) Super restauracja, dla smakoszy. Andrzej Moniq - opinia (1) Wróciłam po paru miesiącach i nadal petarda Poczekadełko bardzo ciekawe,... Moniq Maciej - opinia (1) Gorąco polecam, jedzenie super, obsługa super. Maciej Agnieszka - opinia (1) Z zewnatrz restauracja zachęca do wejścia. Fajnie opisana historia... Agnieszka Zbigniew Sieńkowski - opinia (1) Byliśmy (4 osoby) 17.03.2022 pierwszy i ostatni raz!!!!!!! Przystawki: Pstrąg... Zbigniew Sieńkowski janik - opinia (1) Dobre jedzenie ale porcje male trzeba dojesc w zabce janik Zachwycona - opinia (1) Wspaniały wygląd i smak potraw, doskonała obsługa, przydałoby się więcej... Zachwycona Kasia - opinia (1) Przytulne wnętrza, przesympatyczna i pięknie uśmiechnięta Pani Kelnerka i... Kasia MJ - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Każdy znajdzie coś dopasowane do swojego gustu... MJ MarcinJ - opinia (1) Wyśmienite dania. Najlepsza kaszanka w cieście francuskim. MarcinJ Antoni - opinia (1) W czasie pandemii najlepsze jedzenie na wynos w Gdyni, a próbowałem kilka... Antoni Janik - opinia (1) Jedzenie smaczne ale małe porcie. Po wyjściu trzeba było dojesc kanapka Janik Jeden duży PLUS, nie ma się do czego przyczepić (1) Fantastyczne jedzenie, świetna obsługa, klimatyczne miejsce. Ceny no cóż,... Antonio Pyszne jedzenie! (1) Na pewno wrócę ;) najlepsze kotlety z dorsza jakie jadłam! Monika