Bardzo dobra i fachowa współpraca (1) Z tą agencją nieruchomości współpracuję od 2005 roku gdy zakupiłem pierwsze... Adam Zdecydowanie Polecam (1) Współpraca przebiegała miło i profesjonalnie, ofert było wiele, bardzo... Krzysztof Z Panią Kasią po raz drugi (2) Już drugi raz z pomocą Pani Kasi zakupiliśmy mieszkanie. Profesjonalne... Beata
bardzo profesjinalone i godne polecenia biuro (1) Polecam współpracę z panią Katarzyną, wielokrotnie znajdowałem za jej... Mikołaj POLECAM (1) Długo z mężem szukaliśmy mieszkania i jadąc na kolejne spotkanie z biurem nie... Joanna Super biuro (1) Biuro nieruchomości Dziaduch jest w pełni profesjonalne dla pani właścicielki... Anita Opinia dot. Biura Nieruchomości Pani Dziaduch (2) Pełny profesjonalizm i skuteczność, polecam Piotr Polecam! (1) Po ok. 2 m-cach poszukiwań kupiliśmy mieszkanie z pomocą pani Katarzyny.... Jarek Marek Chyliński - opinia (1) Obsługa - Kontakt zawsze dostępny, duże zaangażowanie, uprzejmość Oferta -... Marek Chyliński Wyjatkowo zadowolona klientka (1) Biuro nieruchomosci prowadzone przez pania Katarzyne wykazalo sie duzym... Zadowolona klientka A.K. Kinga - opinia (1) Polecam współpracę z biurem pośrednictwa Pani Katarzyny Dziaduch. Pani... Kinga Uczciwe biuro nieruchomości (1) Pani Katarzyna to (osoba prowadząca biuro) jest bardzo uczciwa, kompetentna i... Sylwia S Bardzo zadowolony klient (1) Bardzo jestem zadowolony z usług biura kupiłem wspaniały dom i jestem... Karol